Genel Blog

Sadakatsiz Demir kimdir, gerçek adı ne? Doğan Can Sarıkaya kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

53

Sadakatsiz Demir kimdir, gerçek adı ne? Doğan Can Sarıkaya kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz’de çocuk oyuncu olarak kadroda bulunan Demir’in kim olduğu araştırılıyor. Demir dizide Ali ile tartışmalarıyla dikkat çekmektedir. Demir Derin’in kardeşidir. Peki lakin Sadakatsiz dizisinde Demir’i canlandıran Doğan Can Sarıkaya kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Sadakatsiz Demir kimdir?

Sadakatsiz Demir, Derin’in kardeşidir. Gönül’ün oğlu olan Demir Güçlü’yü Doğan Can Sarıkaya canlandırmaktadır.
Vefasız Demir baskı bir çocuktur ve oyun sever birisidir.

Doğan Can Sarıkaya kimdir?

Sadakatsiz dizisinde Demir’i canlandıran Doğan Can Sarıkaya 17 yaşındadır. İstanbul’da dünyaya gelen 2004 doğumlu Doğan Can Sarıkaya çoğu reklam filminde oynamıştır. Oyunculuk mesleğine küçük yaşlarda başlayan başarılı oyuncu birincil Uludağ Limonata ve Kinder Sürpriz reklamlarında oynamıştır. Dizi sektörüne ise Minik Ağa diziyle atılan oyuncu bu diziden daha sonra da Yeter dizisinde Kaan karakteriyle karşımıza çıkmıştır. Gerisinde Çukur dizisiyle Acar karakterini üstlenen oyuncu bu dizide dikkatleri üstüne çekmişti. Gerisinde da Tek Yürek dizisiyle başarıyı yakalamıştır. Son olarak da Sadakatsiz dizisine katılmıştır.

Bir önceki yazımız olan Sadakatsiz Selçuk kimdir, gerçek adı ne? Tarık Emir Tekin kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde sadakatsiz selçuk, sadakatsiz selçuk gerçek ismi ve sadakatsiz selçuk karakteri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.