Genel Blog

Sadakatsiz Demir kimdir, gerçek adı nedir? Doğan Can Sarıkaya kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

26

Sadakatsiz Demir kimdir, gerçek adı nedir? Doğan Can Sarıkaya kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Kanal D’nin sevilen dizisi Vefasız’de çocuk oyuncu olarak kadroda yer alan Demir’in kim olduğu araştırılıyor. Demir dizide Ali ile tartışmalarıyla uyarı çekmektedir. Demir Derin’in kardeşidir. Peki fakat Sadakatsiz dizisinde Demir’i canlandıran Doğan Can Sarıkaya kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Vefasız Demir kimdir?

Vefasız Demir, Derin’in kardeşidir. Gönül’ün oğlu olan Demir Güçlü’yü Doğan Can Sarıkaya canlandırmaktadır.
Vefasız Demir şiddet bir çocuktur ve oyun sever birisidir.

Doğan Can Sarıkaya kimdir?

Vefasız dizisinde Demir’i canlandıran Doğan Can Sarıkaya 17 yaşındadır. İstanbul’da dünyaya gelen 2004 doğumlu Doğan Can Sarıkaya çoğu reklam filminde oynamıştır. Oyunculuk mesleğine minik yaşlarda başlayan başarılı oyuncu birincil Uludağ Limonata ve Kinder Sürpriz reklamlarında oynamıştır. Dizi sektörüne ise Minik Ağa diziyle atılan oyuncu bu diziden sonra da Yeter dizisinde Kaan karakteriyle karşımıza çıkmıştır. Gerisinde Çukur dizisiyle Acar karakterini üstlenen oyuncu bu dizide dikkatleri üstüne çekmişti. Ardından da Tek Kalp dizisiyle başarıyı yakalamıştır. Son olarak da Vefasız dizisine katılmıştır.

Bir önceki yazımız olan Sadakatsiz Selçuk kimdir, gerçek adı nedir? Tarık Emir Tekin kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde sadakatsiz selçuk, sadakatsiz selçuk annesi ve sadakatsiz selçuk karakteri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.