Genel Blog

Sadakatsiz Derin kim, nasıl öldürdü? Sadakatsiz Derin nerede, yaşıyor mu, diziden ayrıldı mı?

26

Sadakatsiz Derin kim, nasıl öldürdü? Sadakatsiz Derin nerede, yaşıyor mu, diziden ayrıldı mı?

Vefasız dizisinin yayınlanan son fragmanında Derin’in öldüğü görülüyor. Ama Derin’in nasıl öldüğü veya kim göre öldürüldüğü araştırılıyor. İşte Sadakatsiz Derin öldü mü? sorusunun yanıtı… 

Sadakatsiz Derin öldü mü?

Vefasız dizisinde Derin’in öldürüldüğü iddia edildi. Melis Sezen’in diziden ayrılacağı iddia edilmişti. Yayınlanan son fragmanda Derin’in öldüğü ve polis ekiplerinin arama yaparken bulduğu bir mektup okunduğu görüldü. Ayrıca ekipler Derin’in telefonuna gelen tehdit mesajlarını buldu. Derin’in ölüp ölmediği bu akşamki bölümde netleşecek. 

Sadakatsiz dizisi 2015 yılında BBC One kanalında yayınlanan Doctor Foster isimli yabancı küçük drama dizisinden uyarlaması. Vefasız dizisinin orijinali Doctor Foster’da Derin karakterinin uyarlandığı Kate karakterinin ölerek diziye veda ediyor.
 

Bir önceki yazımız olan Camdaki Kız ne zaman başlıyor, hangi gün yayınlanıyor? Camdaki Kız hangi kanalda saat kaçta yayınlanacak? başlıklı makalemizde camdaki kız ne zaman, camdaki kız ne zaman başlayacak ve camdaki kız ne zaman başlayacak hangi kanalda hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.