Genel Blog

Sadakatsiz Derin ‘Melis Sezen’ diziden mi ayrılacak, diziden mi çıkıyor? Sadakatsiz Derin ölecek mi? Derin karakterini kim canlandırıyor?

22

Sadakatsiz Derin 'Melis Sezen' diziden mi ayrılacak, diziden mi çıkıyor? Sadakatsiz Derin ölecek mi? Derin karakterini kim canlandırıyor?

Sadakatsiz Derin ‘Melis Sezen’ diziden mi ayrılacak? Sadakatsiz Derin ölüyor mu? Sadakatsiz Derin ölecek mi? Derin diziden mi çıkıyor? Melis Sezen diziden ayrılacak mı?

SAKADATSİZ DERİN ÖLÜYOR MU? MELİS SEZEN DİZİDEN Mİ AYRILACAK?

Vefasız dizisinin orijinal hali olan Doctor Foster’da Derin karakterinin diziden ayrıldığı biliniyor. Bunun peşinde yerli yapımı olan Sadakatsiz’de ise benzer karakterin diziden çıkıp çıkmayacağı merak ediliyor. Hemen Şimdi Vefasız Melis Sezen diziden mi çıkacak, diziden ayrılıyor mu resmi bir izah etme yapılmadı.

SADAKATSİZ DERİN KARAKTERİNİ KİM CANLANDIRIYOR?

Derin karakterini “Melis Sezen” canlandırmaktadır.

MELİS SEZEN KİMDİR?

Melis Sezen (d. 2 Ocak 1997, İstanbul), Türk oyuncudur.

İlk olarak Yaşam Ara Sıra Tatlıdır dizisinde oynayan Sezen, gerisinde Siyah İnci dizisinde oynadı. İlk başrol oyunculuğunu Kir dizisinde üstlendi. Gerisinde Sevgili Geçmiş dizisinde de başrolü üstlendi. Sezen, dizi projeleriyle birlikte sinema filmlerinde de yer aldı. 2018 yılında gösterime giren Bizim İçin Şampiyon ilk önemli sinema oyunculuğu oldu. Aynı sene içerisinde Tilki Yuvası ve Dünya Hali gibi filmlerde oynadı. 2019 yılında Mahsun Kırmızıgül’ün yönetmeliğini yaptığı Mucize 2: Aşk filminde rol aldı. 2020 yılında TRT 1’de yayımlanan Ya İstiklal Ya Ölüm dizisinde başrol şahsiyet olan “Nazan” karakterini canlandırdı. Ekim 2020 tarihinde Sadakatsiz dizisinde başrol karakterlerinden biri olacağı açıklandı.

Bir önceki yazımız olan Doğduğun Ev Kaderindir 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Doğduğun Ev Kaderindir 37. bölüm izle! Doğduğun Ev Kaderindir konusu ne? başlıklı makalemizde doğduğun ev kaderindir 14 bölüm full izle, doğduğun ev kaderindir fragmanı ve doğduğun ev kaderindir oyuncuları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.