Genel Blog

Sadakatsiz Derin nasıl öldü? Sadakatsiz Derin yaşıyor mu? Melis Sezen diziden ayrıldı mı?

38

Sadakatsiz Derin nasıl öldü? Sadakatsiz Derin yaşıyor mu? Melis Sezen diziden ayrıldı mı?

Vefasız dizisinin yayınlanan son fragmanında Derin’in öldüğü görülüyor. Lakin Derin’in nasıl öldüğü ya da kim kadar öldürüldüğü araştırılıyor. İşte Sadakatsiz Derin öldü mü? sorusunun yanıtı… 

Sadakatsiz Derin öldü mü?

Vefasız dizisinde Derin’in öldürüldüğü bahis edildi. Melis Sezen’in diziden ayrılacağı iddia edilmişti. Yayınlanan son fragmanda Derin’in öldüğü ve polis ekiplerinin arama yaparken bulduğu bir mektup okunduğu görüldü. Ayrıca ekipler Derin’in telefonuna gelen korkutma mesajlarını buldu. Derin’in ölüp ölmediği bu akşamki bölümde netleşecek. 

Sadakatsiz dizisi 2015 yılında BBC One kanalında yayınlanan Doctor Foster isimli tanıdık olmayan ufak drama dizisinden uyarlaması. Sadakatsiz dizisinin orijinali Doctor Foster’da Derin karakterinin uyarlandığı Kate karakterinin ölerek diziye veda ediyor.
 

Bir önceki yazımız olan Sadakatsiz Hicran kimdir? Selçuk'un dizideki annesi kimdir? Nilgün Türksever hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde sadakatsiz hicran, sadakatsiz hicran gerçekte kim ve sadakatsiz hicran kim hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.