Genel Blog

Sadakatsiz Derin’i yaşıyor mu öldü mü? Sadakatsiz Derin nerede, yaşıyor mu, öldü mü, diziden ayrıldı mı?

55

Sadakatsiz Derin'i yaşıyor mu öldü mü? Sadakatsiz Derin nerede, yaşıyor mu, öldü mü, diziden ayrıldı mı?

Vefasız dizisinin yayınlanan son fragmanında Derin’in öldüğü görülüyor. Fakat Derin’in nasıl öldüğü ya da kim tarafından öldürüldüğü araştırılıyor. İşte Vefasız Derin öldü mü? sorusunun yanıtı… 

Sadakatsiz Derin öldü mü?

Sadakatsiz dizisinde Derin’in öldürüldüğü bahis edildi. Melis Sezen’in diziden ayrılacağı iddia edilmişti. Yayınlanan son fragmanda Derin’in öldüğü ve polis ekiplerinin arama yaparken bulduğu bir mektup okunduğu görüldü. Hem ekipler Derin’in telefonuna gelen tehdit mesajlarını buldu. Derin’in ölüp ölmediği bu akşamki bölümde netleşecek. 

Vefasız dizisi 2015 yılında BBC One kanalında yayınlanan Doctor Foster isimli yabancı küçük drama dizisinden uyarlaması. Vefasız dizisinin orijinali Doctor Foster’da Derin karakterinin uyarlandığı Kate karakterinin ölerek diziye veda ediyor.
 

Bir önceki yazımız olan Sadakatsiz Derin kimdir, kaç yaşında? Melis Sezen korona mı, diziden ayrıldı mı? başlıklı makalemizde sadakatsiz derin, sadakatsiz derin ismi ve sadakatsiz derin kaç yaşında hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.