Genel Blog

Sadakatsiz Derin’in annesi Gönül kimdir, gerçek adı ne? Gözde Seda Altuner yaşı kaç?

20

Sadakatsiz Derin'in annesi Gönül kimdir, gerçek adı ne? Gözde Seda Altuner yaşı kaç?

Sadakatsiz dizisinde Gönül karakterine Favori Seda Altuner hayat vermektedir. Gözde Seda Altuner’in hal ve tavırları izleyicinin ilgisini çekmektedir. Peki ama Vefasız Gönül kimdir?

Sadakatsiz Derin’in annesi Gönül kimdir? 

Sadakatsiz dizisinde Gönül’ü Gözde Seda Altuner canlandırmaktadır. Kırklı yaşlarının ortasında. Tekirdağ’da doğmuş büyümüş. Tekirdağ’da belli bir aileden geliyor. Erken yaşta Haluk ile evlenmiş ve bu evlilikten kızı Derin ile oğlu Demir dünyaya gelmiş. Cemiyette saygın bir kadın.  Varlıklı görünmekten kaçınmıyor. Kimi vakit iyi bir anne; kimi süre ise çocuklarına, kendi yapamadıklarının misyonunu yüklemekte. Bilhassa Derin’in keza kendini geliştirmesi keza de evlenip iyi, dışarıdan bakanların gıpta edecekleri saygın bir izdivaç gerçekleştirmesi konusunda fazlasıyla hassas.

Gözde Seda Altuner kimdir kaç yaşında?

Vefasız’de Gönül karakterini canlandıran Gözde Seda Altuner 1982 yılının Haziran ayında İstanbul’da dünyaya geldi. Hoş oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu.. Seda Altuner oyunculuğun yanı sıra, senarist olarak da çalışmalarda bulundu. İlk kamera önü oyunculuk deneyimini ise 2005 senesinde Konut Hapsi isimli dizi ile gerçekleştirdi. daha sonra bir çok sinema ve dizi projesinde rol aldı.

Cast-ı Olan mı Var adlı kısa filmin senaryosunu yazdı ve keza rol aldı.

GÖZDE SEDA ALTUNER’İN OYNADIĞI SİNEMA VE DİZİLER;

2020 – Vefasız (TV Dizisi 2020)
2018 – Söz Vermiştin (Bilge)
2018 – Avlu
2018 – Street / Sokak (Kısa Film)
2016 – Paramparça (Leyla Baltacı)
2016 – Kocan Kadar Konuş: Diriliş (Ece)
2013 – Celal ile Ceren
2011 – Cast-ı Olan mı Var (İşsiz Oyuncu, Kısa Film)
2010 – O Kadar Bir Geçer Zaman ki
2009 – Çılgın Kanal (Sevcan)
2009 – Melekler ve Kumarbazlar
2008 – İş Arıyoruz (Pelin)
2007 – Hayat Kavgam
2007 – Eşref Saati (Lütfiye)
2005 – Ev Hapsi

 

Bir önceki yazımız olan Sadakatsiz Bahar kimdir? Yeliz Kuvancı kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.