Genel Blog

Sadakatsiz Derin’in annesi Gönül kimdir? Gözde Seda Altuner kaç yaşında nereli?

25

Sadakatsiz Derin'in annesi Gönül kimdir? Gözde Seda Altuner kaç yaşında nereli?

Vefasız dizisinde Gönül karakterine Favori Seda Altuner yaşam vermektedir. Favori Seda Altuner’in hal ve tavırları izleyicinin ilgisini çekmektedir. Peki fakat Sadakatsiz Gönül kimdir?

Sadakatsiz Derin’in annesi Gönül kimdir? 

Sadakatsiz dizisinde Gönül’ü Favori Seda Altuner canlandırmaktadır. Kırklı yaşlarının ortasında. Tekirdağ’da doğmuş büyümüş. Tekirdağ’da tanınan bir aileden geliyor. Erken yaşta Haluk ile evlenmiş ve bu evlilikten kızı Derin ile oğlu Demir dünyaya gelmiş. Cemiyette saygın bir kadın.  Zengin görünmekten kaçınmıyor. Kimi süre iyi bir anne; kimi zaman ise çocuklarına, kendi yapamadıklarının misyonunu yüklemekte. Özellikle Derin’in keza kendini geliştirmesi ayrıca de evlenip iyi, dıştan bakanların gıpta edecekleri saygın bir izdivaç gerçekleştirmesi konusunda fazlasıyla hassas.

Favori Seda Altuner kimdir kaç yaşında?

Sadakatsiz’de Gönül karakterini canlandıran Favori Seda Altuner 1982 yılının Haziran ayında İstanbul’da dünyaya geldi. Güzel oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu.. Seda Altuner oyunculuğun yanı sıra, senarist olarak da çalışmalarda bulundu. İlk kamera önü oyunculuk deneyimini ise 2005 senesinde Konut Hapsi isimli dizi ile gerçekleştirdi. sonradan bir çok sinema ve dizi projesinde rol aldı.

Cast-ı Olan mı Var adlı kısa filmin senaryosunu yazdı ve hem rol aldı.

FAVORI SEDA ALTUNER’İN OYNADIĞI SİNEMA VE DİZİLER;

2020 – Sadakatsiz (TV Dizisi 2020)
2018 – Laf Vermiştin (Bilge)
2018 – Avlu
2018 – Street / Cadde (Kısa Film)
2016 – Paramparça (Leyla Baltacı)
2016 – Kocan Dek Konuş: Diriliş (Ece)
2013 – Celal ile Ceren
2011 – Cast-ı Olan mı Var (İşsiz Oyuncu, Kısa Film)
2010 – Pek Bir Geçer Süre ki
2009 – Deli Kanal (Sevcan)
2009 – Melekler ve Kumarbazlar
2008 – İş Arıyoruz (Pelin)
2007 – Yaşam Kavgam
2007 – Eşref Saati (Lütfiye)
2005 – Ev Hapsi

 

Bir önceki yazımız olan Sadakatsiz Ali kimdir? Alp Akar kaç yaşında? başlıklı makalemizde alp akar, sadakatsiz ve sadakatsiz ali hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.