Genel Blog

Sadakatsiz Derya kimdir, hamile mi? Özge Özder kaç yaşında, eşi kim?

24

Sadakatsiz Derya kimdir, hamile mi? Özge Özder kaç yaşında, eşi kim?

Vefasız dizisinde Derya karakterine Özge Özder hayat vermektedir. Özge Özder daha önce Mucize Hekim dizisinde de bir hastanenin yönetimindeki ismi canlandırmıştı. Peki Sadakatsiz dizisinin Derya’sı hamile mi?

Sadakatsiz Derya hamile mi?

Vefasız dizisinde Derya karakterini canlandıran Özge Özder hamiledir. Özge Özder takriben 6 aylık hamiledir. Eşi Sinan Güleryüz ile YouTube videoları çekmektedir. 

Sadakatsiz Derya kimdir? Özge Özder kaç yaşında?

Özge Özder 1 Nisan 1978 Ankara doğumludur.

Elif Özge Özder ortaokul ve liseyi Ankara Özel Yükseliş Koleji’nde açık fikirli; daha sonraki yıllarda tiyatro ile tanışmıştır.

1996 yılında konservatuar sınavlarına girerek Bilkent Üniversitesi tiyatro bölümünü burslu olarak Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünü ise Yüksek puanla kazanmıştır.

2000 yılında Ankara Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünden mezun olan ve profesyonel oyunculuk hayatına BKM ile başlamış olan Özge Özder; 2001 yılından beri aktif olarak tiyatro sahnelerinde yer alıyor.

2004-2006 yılları arasında Kanal D’de yayınlanmış olan Haziran Gecesi adlı dizide canlandırdığı Lale abla ile televizyonda da büyük bir başarı yakalayarak ismini duyurmuştur.

2005 yılından beri sahneye çıkmış olduğu Şehir Halkı Tiyatroları bünyesinde halen tahsis yapan “3 kız Kardeş” oyunundan Nataşa rolüyle göstermiş olduğu performans ile Bedia Muhavvit ödülüne layık görülmüştür. Aynı rolle Afife Jale ve Sadri Alışılmış ödüllerine de aday olmuş olan Özge Özder Leonce ile Lena oyununda Lena rolüyle yine Afife Jale ödülüne değerinde olmuştur.

Oyuncu FOX TV’de yayınlanan Çaresiz Konut Kadınları dizisinde Emel karakterini canlandırmıştır. Özge Özder 14 Haziran 2014 yılında final yapan dizide süreklilik gereği ölmesi gerekirken izleyicilerin Emel’in ölmesini istemiyoruz demesi üstüne her tarafta oyuna dönmüştür.

Özge Özder, müzisyen sevgilisi Sinan Güleryüz ile 30.07.2018’de dünyaevine girdi.

 

Rol Aldığı Oyunlar:

On ikinci gece
Müziksiz evin konukları
Kes ve kaç
Matmazel Jülie’den Esinti
Gizli oturum
Oyun
Murat sade
Leonce ile Lena
Ceza Kanunu
Üç kız kardeş,
Hayal oyuncakları
Baba,
Klaksonlar
Borazanlar Bırtlar
İki kişilik hırgür
Bahar noktası
Barış ormanında yarış
Cephede piknik değil ve Masal

Rol Aldığı Filmler ve Oyunlar.

Ulan İstanbul
Kehribar
Devasız Konut Kadınları
Dudaktan Kalbe
Ömre Değerinde,
Başka Semtin Çocukları,
Sıfır dediğimde,
İyi fakat varsın,
Imtihan,
Umut Adası,
Uy başuma gelenler,
Emret Komutanım
Haziran Gecesi
İyi aile robotu,
Estağfurullah Yokuşu,
Aşkın mucizeleri,
Hayat,
Ayşe,
Çifte Bela,
Dadı,
Yeditepe İstanbul,
Güz kadınları
Ferhunde Hanımlar.

Bir önceki yazımız olan Sadakatsiz Tuğçe kimdir? Sadakatsiz Tuğçe kaç yaşında? başlıklı makalemizde final, sadakatsiz ve sadakatsiz tuğçe hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.