Genel Blog

Sadakatsiz Didem kimdir, gerçek adı ne? Aydan Taş kaç yaşında, nereli?

25

Sadakatsiz Didem kimdir, gerçek adı ne? Aydan Taş kaç yaşında, nereli?

Vefasız dizisinde Didem karakterine yaşam veren Aydan Taş’ın kim olduğu araştırılıyor. Aydan Taş Vefasız dizisinde Didem karakterine yaşam veriyor ve Derin’in kaybıyla ilgili oluşturacağı direktifler merak ediliyor. İşte Vefasız Didem ile ilgili bilgiler…

Vefasız Didem kimdir?

Vefasız dizisinde Didem karakterini Aydan Taş canlandırıyor. Sadakatsiz Didem, Derin Güçlü’nün mağaza müdürüdür. 

Aydan Taş kimdir?

Sadakatsiz dizisinde Didem karakterine yaşam veren Aydan Taş, 1982 yılında Eskişehir’de dünyaya geldi. Türk tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu olarak adını duyuran Aydan Taş, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat ve Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde eğitimini tamamladı. Üniversite yıllarında okul tiyatrolarında oynayarak acemi olarak eğitim aldı. Eski Çarıklar ve Pişti adlı oyunları yanı sıra Organize İşler, Bebeğim, Bir Demet Tiyatro ve Derslik adlı filmlerde rol alarak oyunculuk tecrübesini artırmıştır. 2005’ten beri BKM Mutfak’ta oynuyor.

 

Bir önceki yazımız olan Masumiyet Ela'yı kim dövdü? Masumiyet İlayda Alişan kimdir, kaç yaşında, instagram adresi, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde ilayda alişan, istanbul ve masumiyet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.