Genel Blog

Sadakatsiz Gönül kimdir, gerçek adı nedir? Gözde Seda Altuner kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

19

Sadakatsiz Gönül kimdir, gerçek adı nedir? Gözde Seda Altuner kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Vefasız dizisinde Gönül karakterine Gözde Seda Altuner yaşam vermektedir. Gözde Seda Altuner’in hal ve tavırları izleyicinin ilgisini çekmektedir. Peki ama Sadakatsiz Gönül kimdir?

Vefasız Derin’in annesi Gönül kimdir? 

Vefasız dizisinde Gönül’ü Favori Seda Altuner canlandırmaktadır. Kırklı yaşlarının ortasında. Tekirdağ’da doğmuş büyümüş. Tekirdağ’da tanınan bir aileden geliyor. Erken yaşta Haluk ile evlenmiş ve bu evlilikten kızı Derin ile oğlu Demir dünyaya gelmiş. Cemiyette saygıdeğer bir bayan.  Varlıklı görünmekten kaçınmıyor. Kimi zaman iyi bir anne; kimi zaman ise çocuklarına, kendi yapamadıklarının misyonunu yüklemekte. Bilhassa Derin’in hem kendini geliştirmesi keza de evlenip iyi, dıştan bakanların imrenme edecekleri saygın bir izdivaç gerçekleştirmesi konusunda fazlasıyla hassas.

Gözde Seda Altuner kimdir kaç yaşında?

Sadakatsiz’de Gönül karakterini canlandıran Favori Seda Altuner 1982 yılının Haziran ayında İstanbul’da dünyaya geldi. Hoş oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu.. Seda Altuner oyunculuğun yanı sıra, senarist olarak da çalışmalarda bulundu. İlk kamera önü oyunculuk deneyimini ise 2005 senesinde Konut Hapsi isimli dizi ile gerçekleştirdi. sonradan bir fazla sinema ve dizi projesinde rol aldı.

Cast-ı Olan mı Var adlı kısa filmin senaryosunu yazdı ve hem rol aldı.

GÖZDE SEDA ALTUNER’İN OYNADIĞI SİNEMA VE DİZİLER;

2020 – Sadakatsiz (TV Dizisi 2020)
2018 – Söz Vermiştin (Bilge)
2018 – Avlu
2018 – Street / Sokak (Kısa Film)
2016 – Paramparça (Leyla Baltacı)
2016 – Kocan Kadar Konuş: Diriliş (Ece)
2013 – Celal ile Ceren
2011 – Cast-ı Olan mı Var (İşsiz Oyuncu, Kısa Film)
2010 – Pek Bir Geçer Vakit ki
2009 – Çılgın Kanal (Sevcan)
2009 – Melekler ve Kumarbazlar
2008 – İş Arıyoruz (Pelin)
2007 – Yaşam Kavgam
2007 – Eşref Saati (Lütfiye)
2005 – Ev Hapsi

 

Bir önceki yazımız olan Sadakatsiz Asya kim kaçırdı? Sadakatsiz Asya kaç yaşında? Cansu Dere hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde sadakatsiz asya, sadakatsiz asya kim ve sadakatsiz asya ne doktoru hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.