Genel Blog

Sadakatsiz Hicran kimdir, gerçek adı ne? Nilgün Türksever hangi dizilerde oynadı?

161

Sadakatsiz Hicran kimdir, gerçek adı ne? Nilgün Türksever hangi dizilerde oynadı?

Vefasız Selçuk’un annesi kimdir? sorusu dizinin izleyicileri göre merak edilmektedir. Dizinin bu akşam yayınlanan bölümünde bir kadının Selçuk’un haberine bakarak ağladığı görüldü. Peki fakat Sadakatsiz Selçuk’un annesi kimdir?

Vefasız Selçuk’un annesi kimdir?

Sadakatsiz dizisinde Selçuk’un annesi olduğu varsayım edilen bir kadın görüldü. Dizideki kadın Selçuk’un haberini okuyarak ağlamıştır. Selçuk’un annesinin kim olduğu demin açıklanmadı. Dizinin ilerleyen bölümlerinde kesin olacaktır. Vefasız dizisinde Selçuk’un annesinin gençlik görüntüleri de dizide yayınlanmıştır. Selçuk’u minik yaşlarda tek bırakan annesi geçmişi affettirmek için geri dönmüştür. Selçuk çocukken kendisini evde günlerce tek bırakan annesini affetmemektedir. Selçuk annesi göre çocuk yaşta bir kadına itimat edilmiştir. Selçuk annesi göre terk edildiği için psikolojik problemler yaşamıştır.

Melisa Döngel hangi dizilerde oynadı?

Vefasız dizisinde Selçuk karakterinin annesi Hicran’ın gençliğini Melisa Döngel canlandırmaktadır. Oyunculuk kariyerine Elif dizisi ile başlayan Melisa Döngel, 1999 İstanbul doğumlu.

Yoruma kapalı.