Genel Blog

Sadakatsiz Hicran kimdir? Sadakatsiz Selçuk’un annesi hasta mı? Nilgün Türksever hangi dizilerde oynadı?

19

Sadakatsiz Hicran kimdir? Sadakatsiz Selçuk'un annesi hasta mı? Nilgün Türksever hangi dizilerde oynadı?

Vefasız Selçuk’un annesi kimdir? sorusu dizinin izleyicileri göre merak edilmektedir. Dizinin bu akşam yayınlanan bölümünde bir kadının Selçuk’un haberine bakarak ağladığı görüldü. Peki fakat Sadakatsiz Selçuk’un annesi kimdir?

Vefasız Selçuk’un annesi kimdir?

Sadakatsiz dizisinde Selçuk’un annesi olduğu tahmin edilen bir bayan görüldü. Dizideki kadın Selçuk’un haberini okuyarak ağlamıştır. Selçuk’un annesinin kim olduğu az önce açıklanmadı. Dizinin ilerleyen bölümlerinde emin olacaktır. Vefasız dizisinde Selçuk’un annesinin gençlik görüntüleri de dizide yayınlanmıştır. Selçuk’u ufak yaşlarda tek bırakan annesi geçmişi affettirmek için geri dönmüştür. Selçuk çocukken kendisini evde günlerce tek bırakan annesini affetmemektedir. Selçuk annesi kadar çocuk yaşta bir kadına itimat edilmiştir. Selçuk annesi tarafından terk edildiği için psikolojik problemler yaşamıştır.

Melisa Döngel hangi dizilerde oynadı?

Vefasız dizisinde Selçuk karakterinin annesi Hicran’ın gençliğini Melisa Döngel canlandırmaktadır. Oyunculuk kariyerine Elif dizisi ile başlayan Melisa Döngel, 1999 İstanbul doğumlu.

Bir önceki yazımız olan Sadakatsiz Bahar kimdir, gerçek adı ne? Sadakatsiz Bahar kaç yaşında? Yeliz Kuvancı hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde sadakatsiz bahar, sadakatsiz bahar gerçek adı ve sadakatsiz bahar hangi dizilerde oynadı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.