Genel Blog

Sadakatsiz Hicran kimdir? Sadakatsiz Selçuk’un annesi hastalığı ne? Nilgün Türksever hangi dizilerde oynadı?

26

Sadakatsiz Hicran kimdir? Sadakatsiz Selçuk'un annesi hastalığı ne? Nilgün Türksever hangi dizilerde oynadı?

Sadakatsiz Selçuk’un annesi kimdir? sorusu dizinin izleyicileri kadar merak edilmektedir. Dizinin bu akşam yayınlanan bölümünde bir kadının Selçuk’un haberine bakarak ağladığı görüldü. Peki lakin Sadakatsiz Selçuk’un annesi kimdir?

Vefasız Selçuk’un annesi kimdir?

Sadakatsiz dizisinde Selçuk’un annesi olduğu varsayım edilen bir kadın görüldü. Dizideki bayan Selçuk’un haberini okuyarak ağlamıştır. Selçuk’un annesinin kim olduğu az önce açıklanmadı. Dizinin ilerleyen bölümlerinde belirli olacaktır. Sadakatsiz dizisinde Selçuk’un annesinin gençlik görüntüleri de dizide yayınlanmıştır. Selçuk’u minik yaşlarda tek bırakan annesi geçmişi affettirmek için geri dönmüştür. Selçuk çocukken kendisini evde günlerce tek bırakan annesini affetmemektedir. Selçuk annesi kadar çocuk yaşta bir kadına emanet edilmiştir. Selçuk annesi göre terk edildiği için psikolojik problemler yaşamıştır.

Melisa Döngel hangi dizilerde oynadı?

Vefasız dizisinde Selçuk karakterinin annesi Hicran’ın gençliğini Melisa Döngel canlandırmaktadır. Oyunculuk kariyerine Elif dizisi ile başlayan Melisa Döngel, 1999 İstanbul doğumlu.

Bir önceki yazımız olan Sadakatsiz Gönül kimdir, gerçek adı nedir? Gözde Seda Altuner kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde sadakatsiz gönül güçlü kimdir, sadakatsiz gönül kaç yaşında ve sadakatsiz gönül kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.