Genel Blog

Sadakatsiz Hicran kimdir? Selçuk’un dizideki annesi kimdir? Melisa Döngel hangi dizilerde oynadı?

55

Sadakatsiz Hicran kimdir? Selçuk'un dizideki annesi kimdir? Melisa Döngel hangi dizilerde oynadı?

Sadakatsiz Selçuk’un annesi kimdir? sorusu dizinin izleyicileri göre merak edilmektedir. Dizinin bu akşam yayınlanan bölümünde bir kadının Selçuk’un haberine bakarak ağladığı görüldü. Peki ama Sadakatsiz Selçuk’un annesi kimdir?

Sadakatsiz Selçuk’un annesi kimdir?

Vefasız dizisinde Selçuk’un annesi olduğu tahmin edilen bir kadın görüldü. Dizideki bayan Selçuk’un haberini okuyarak ağlamıştır. Selçuk’un annesinin kim olduğu henüz açıklanmadı. Dizinin ilerleyen bölümlerinde belirli olacaktır. Vefasız dizisinde Selçuk’un annesinin gençlik görüntüleri de dizide yayınlanmıştır. Selçuk’u küçük yaşlarda tek bırakan annesi geçmişi affettirmek için geri dönmüştür. Selçuk çocukken kendisini evde günlerce tek bırakan annesini affetmemektedir. Selçuk annesi tarafından çocuk yaşta bir kadına emanet edilmiştir. Selçuk annesi göre terk edildiği için psikolojik problemler yaşamıştır.

Melisa Döngel hangi dizilerde oynadı?

Vefasız dizisinde Selçuk karakterinin annesi Hicran’ın gençliğini Melisa Döngel canlandırmaktadır. Oyunculuk kariyerine Elif dizisi ile başlayan Melisa Döngel, 1999 İstanbul doğumlu.

Bir önceki yazımız olan Sadakatsiz Cavidan kimdir? Meltem Baytok kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.