Genel Blog

Sadakatsiz Hicran kimdir? Selçuk’un dizideki annesi kimdir? Nilgün Türksever hangi dizilerde oynadı?

43

Sadakatsiz Hicran kimdir? Selçuk'un dizideki annesi kimdir? Nilgün Türksever hangi dizilerde oynadı?

Vefasız Selçuk’un annesi kimdir? sorusu dizinin izleyicileri kadar merak edilmektedir. Dizinin bu akşam yayınlanan bölümünde bir kadının Selçuk’un haberine bakarak ağladığı görüldü. Peki fakat Vefasız Selçuk’un annesi kimdir?

Vefasız Selçuk’un annesi kimdir?

Vefasız dizisinde Selçuk’un annesi olduğu varsayım edilen bir kadın görüldü. Dizideki bayan Selçuk’un haberini okuyarak ağlamıştır. Selçuk’un annesinin kim olduğu hemen şimdi açıklanmadı. Dizinin ilerleyen bölümlerinde muhakkak olacaktır. Sadakatsiz dizisinde Selçuk’un annesinin gençlik görüntüleri de dizide yayınlanmıştır. Selçuk’u ufak yaşlarda tek bırakan annesi geçmişi affettirmek için geri dönmüştür. Selçuk çocukken kendisini evde günlerce tek bırakan annesini affetmemektedir. Selçuk annesi tarafından çocuk yaşta bir kadına emanet edilmiştir. Selçuk annesi kadar terk edildiği için psikolojik problemler yaşamıştır.

Melisa Döngel hangi dizilerde oynadı?

Sadakatsiz dizisinde Selçuk karakterinin annesi Hicran’ın gençliğini Melisa Döngel canlandırmaktadır. Oyunculuk kariyerine Elif dizisi ile başlayan Melisa Döngel, 1999 İstanbul doğumlu.

Bir önceki yazımız olan Sadakatsiz Selçuk kimdir, gerçek adı ne? Tarık Emir Tekin kaç yaşında, Şevval Sam'ın oğlu mu? başlıklı makalemizde sadakatsiz selçuk, sadakatsiz selçuk diziden ayrıldı mı ve sadakatsiz selçuk gerçek ismi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.