Genel Blog

Sadakatsiz nerede çekiliyor? Sadakatsiz hangi ilde, ilçede ve semtte çekiliyor? Dizi çekimleri nerede yapılıyor? Dizideki ev nerede?

32

Sadakatsiz nerede çekiliyor? Sadakatsiz hangi ilde, ilçede ve semtte çekiliyor? Dizi çekimleri nerede yapılıyor? Dizideki ev nerede?

Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz‘in nerede çekim yaptığı merak edildi. Peki, Vefasız nerede çekiliyor? Hangi il, ilçe ve mahallede çekimler yapılıyor? Sadakatsiz nerede çekiliyor?

SADAKATSİZ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Dizinin birincil bölümleri Tekirdağ Süleymanpaşa’da çekilmiştir. Sonraki bölümleri ise İstanbul’da çekilmiştir.

Sadakatsiz dizisinin var olan bölümleri İstanbul’da çekilmiyor. Sadakatsiz dizi çekimleri Tekirdağ’ın Süleyman Paşa ilçesinde gerçekleşiyor. Dizinin ilerleyen bölümlerinin İstanbul’da çekilmesi planlanıyor. Vefasız çekimlerinin genel olarak İstanbul’un Beykoz ilçesinde ve Kız Kulesi açıklarında devam edeceği söyleniyor.

SADAKATSİZ HANGİ KANALDA, NE SÜRE, SAAT KAÇTA?

Vefasız her hafta Çarşamba günü saat 20:00 ‘da Kanal D ekranlarında yayınlanıyor.

SADAKATSİZ OYUNCULARI KİMLER?

Cansu Nehir : Asya Arslan

Caner Cindoruk : Volkan Arslan

Melis Sezen : Derin Dinç

Eren Vurdem : Mert Gelik

Yeliz Kuvancı : Bahar Gelik

Olcay Yusufoğlu : Serap Şenlik

Nazlı Bulum : Nil Tetik

Favori Seda Altuner : Gönül Kuvvetli

Dikte Taro Tekin : Selçuk Dağcı

Alp Akar : Ali Arslan

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Kamyon oyuncuları kimler? Kırmızı Kamyon konusu ne? Kırmızı Kamyon oyuncu ve karakterlerin isimleri! başlıklı makalemizde kırmızı kamyon dizi oyuncuları, kırmızı kamyon oyuncuları ve kırmızı kamyon oyuncuları show hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.