Genel Blog

Sadakatsiz Nevin kimdir, gerçek adı ne? Zerrin Nişancı kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

173

Sadakatsiz Nevin kimdir, gerçek adı ne? Zerrin Nişancı kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Sadakatsiz dizisinde Nevin karakterine Zerrin Nişancı hayat vermektedir. Nevin karakteri dizideki vakfın sahibidir. Asya ile hoş olan ilişkileriyle öne çıkmaktadır. Peki lakin Sadakatsiz Nevin kimdir? 

Vefasız Nevin kimdir? 

Sadakatsiz dizisinde Nevin, Cavidan’ın en yakın arkadaşıdır. Dernekteki en önemli isimlerden biri olan Nevin Tekirdağ’ın sosyetesinde yer almaktadır. Rahat, okumuş bir hanımefendi olan Nevin, Gönül’ün de çok önemsediği biridir.

Zerrin Nişancı kimdir?

Zerrin Nişancı Sadakatsiz dizisinde Nevin karakterine yaşam vermektedir. 1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, Şişli Terakki Lisesi mezunudur.İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan daha sonra bir süre avukatlık yapmıştır. Takı tasarımcılığı, Beymen’de idare, Gelişim seminerleri ile yaşamına devam etmiştir. Yayla Film Okulu’nda Ayla Algan’dan kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır.

“Aşk-ı Memnu” dizisiyle başta kamera karşısına geçen oyuncu, “Doktorlar” dizisiyle adını duyurmuştur. Bu dizide Şevval karakteriyle bütün anekdot alan oyuncu Star Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Fazilet Bayan ve Kızları” dizisinde Sevinç karakterine yaşam vermiştir.

 

Yoruma kapalı.