Genel Blog

Sadakatsiz Nevin kimdir? Zerrin Nişancı kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

13

Sadakatsiz Nevin kimdir? Zerrin Nişancı kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Vefasız dizisinde Nevin karakterine Zerrin Nişancı yaşam vermektedir. Nevin karakteri dizideki vakfın sahibidir. Asya ile hoş olan ilişkileriyle öne çıkmaktadır. Peki fakat Sadakatsiz Nevin kimdir? 

Vefasız Nevin kimdir? 

Vefasız dizisinde Nevin, Cavidan’ın en yakın arkadaşıdır. Dernekteki en kayda değer isimlerden biri olan Nevin Tekirdağ’ın sosyetesinde yer almaktadır. Bakımlı, kültürlü bir hanımefendi olan Nevin, Gönül’ün de fazla önemsediği biridir.

Zerrin Nişancı kimdir?

Zerrin Nişancı Vefasız dizisinde Nevin karakterine yaşam vermektedir. 1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, Şişli Terakki Lisesi mezunudur.İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan daha sonra bir süre avukatlık yapmıştır. Takı tasarımcılığı, Beymen’de idare, Gelişim seminerleri ile yaşamına devam etmiştir. Plato Film Okulu’nda Ülkü Algan’dan kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır.

“Aşk-ı Memnu” dizisiyle başta kamera karşısına geçen oyuncu, “Doktorlar” dizisiyle adını duyurmuştur. Bu dizide Şevval karakteriyle tam anekdot alan oyuncu Star Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Fazilet Bayan ve Kızları” dizisinde Mutluluk karakterine yaşam vermiştir.

 

Bir önceki yazımız olan Gelinim Mutfakta 644. Bölüm Fragmanı başlıklı makalemizde channel d, gelinim mutfakta ve kanal d hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.