Genel Blog

Sadakatsiz Selçuk kimdir, gerçek adı ismi ne? Tarık Emir Tekin kaç yaşında, Şevval Sam’ın oğlu mu?

38

Sadakatsiz Selçuk kimdir, gerçek adı ismi ne? Tarık Emir Tekin kaç yaşında, Şevval Sam'ın oğlu mu?

Sadakatsiz dizisinde Selçuk karakteri izleyiciye ayrıca magazin hem de oynadığı diziler olarak aşina geliyor. Peki fakat Sadakatsiz dizisinin Selçuk’u Tarık Dikte Tekin kimdir?

Vefasız Selçuk kimdir?

Vefasız dizisinde Selçuk Tekirdağ’da yaşayan bir ailenin beğenilmeyen bebeği olarak doğmuştur. Annesinin alkolik olması nedeniyle bebeği istememesi Selçuk’un baskı bir çocukluk geçirmesine niçin olmuştur. bununla birlikte alkolik anne semt halkı kadar da istenmeyen biridir.

Vakit geçer ve çoğalan Selçuk Nil’e aşık olur. Fakat bu aşk bir takıntı haline gelir. Selçuk müzikle ilgilenen içine kapanık bir çocuktur. bu nedenle edilgen saldırgan yapısı olan Selçuk öfke patlamaları yaşamamaktadır.
5fa30bee79da3e193c4e8369

Tarık Dikte Tekin kimdir?

Dikte Tarık Tekin 1997 doğumlu. Şarkıcı ve oyuncu Şevval Sam ile Beşiktaş’ın efsane futbolcusu Metin Tekin’in oğlu olan Dikte Tarık Tekin, Oxford Üniversitesi’nde drama eğitimi almıştır.Daha önce Can Evrenol’un Çıplak dizisinde oynadığı tanıdık Emir Tarık Tekin, şimdilerde Kanal D’nin yeni dizisi Sadakatsiz’de Selçuk karakterini canlandırıyor.

Bir önceki yazımız olan Kuruluş Osman nerede çekiliyor? Kuruluş Osman nerede çevriliyor? başlıklı makalemizde kurulu? osman, kurulu? osman dizi seti ve kurulu? osman dizisinin ?ekildi?i yer hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.