Genel Blog

Sadakatsiz Selçuk kimdir, gerçek adı ne? Tarık Emir Tekin kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

176

Sadakatsiz Selçuk kimdir, gerçek adı ne? Tarık Emir Tekin kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Vefasız dizisinde Selçuk karakteri izleyiciye ayrıca magazin keza de oynadığı diziler olarak tanıdık geliyor. Peki ama Vefasız dizisinin Selçuk’u Tarık Emir Tekin kimdir?

Sadakatsiz Selçuk kimdir?

Sadakatsiz dizisinde Selçuk Tekirdağ’da yaşamış bir ailenin istenmeyen bebeği olarak doğmuştur. Annesinin alkolik olması nedeniyle bebeği istememesi Selçuk’un şiddet bir çocukluk geçirmesine niçin olmuştur. bununla beraber alkolik anne mahalle halkı göre da istenmeyen biridir.

Vakit geçer ve artan Selçuk Nil’e aşık olur. Oysa bu aşk bir takıntı haline gelir. Selçuk müzikle ilgilenen içine kapanık bir çocuktur. böylece edilgen agresif yapısı olan Selçuk öfke patlamaları yaşamamaktadır.
5fa30bee79da3e193c4e8369

Tarık Dikte Tekin kimdir?

Emir Tarık Tekin 1997 doğumlu. Şarkıcı ve oyuncu Şevval Sam ile Beşiktaş’ın efsane futbolcusu Metin Tekin’in oğlu olan Emir Tarık Tekin, Oxford Üniversitesi’nde drama eğitimi almıştır.Daha önce Can Evrenol’un Çıplak dizisinde oynadığı tanıdık Emir Tarık Tekin, şimdilerde Kanal D’nin yeni dizisi Sadakatsiz’de Selçuk karakterini canlandırıyor.

Yoruma kapalı.