Genel Blog

Sadakatsiz Selçuk kimdir, gerçek adı nedir? Tarık Emir Tekin kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

28

Sadakatsiz Selçuk kimdir, gerçek adı nedir? Tarık Emir Tekin kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Sadakatsiz dizisinde Selçuk karakteri izleyiciye ayrıca magazin hem de oynadığı diziler olarak tanıdık geliyor. Peki ama Sadakatsiz dizisinin Selçuk’u Tarık Emir Tekin kimdir?

Sadakatsiz Selçuk kimdir?

Sadakatsiz dizisinde Selçuk Tekirdağ’da yaşamış bir ailenin istenmeyen bebeği olarak doğmuştur. Annesinin alkolik olması nedeniyle bebeği istememesi Selçuk’un zorlama bir çocukluk geçirmesine niçin olmuştur. bununla beraber alkolik anne mahalle halkı tarafından da istenmeyen biridir.

Vakit geçer ve çoğalan Selçuk Nil’e aşık olur. Fakat bu aşk bir takıntı haline gelir. Selçuk müzikle ilgilenen içine kapanık bir çocuktur. bu nedenle faizsiz agresif yapısı olan Selçuk öfke patlamaları yaşamamaktadır.
5fa30bee79da3e193c4e8369

Tarık Emir Tekin kimdir?

Dikte Tarık Tekin 1997 doğumlu. Şarkıcı ve oyuncu Şevval Sam ile Beşiktaş’ın efsane futbolcusu Metin Tekin’in oğlu olan Emir Tarık Tekin, Oxford Üniversitesi’nde drama eğitimi almıştır.Daha önce Can Evrenol’un Çıplak dizisinde oynadığı bilinen Dikte Tarık Tekin, şimdilerde Kanal D’nin yeni dizisi Sadakatsiz’de Selçuk karakterini canlandırıyor.

Bir önceki yazımız olan Sadakatsiz Hicran kimdir? Sadakatsiz Selçuk'un annesi hastalığı ne? Nilgün Türksever hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde sadakatsiz hicran, sadakatsiz hicran gerçekte kim ve sadakatsiz hicran hastalığı ne hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.