Genel Blog

Sadakatsiz Selçuk’un annesi kimdir, gerçek adı ne? Melisa Döngel kimdir, kaç yaşında ve nereli?

34

Sadakatsiz Selçuk'un annesi kimdir, gerçek adı ne? Melisa Döngel kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Kanal D’nin yayınlandığı birincil günden beri ilgiyle izlenen Vefasız dizisinin sevilen oyuncularından Selçuk (Emir Taro Dikte) karakterinin annesi olarak diziye iki birey dahil oldu. Sadakatsiz Selçuk’un annesinin gençliğini oynayan Melisa Döngel karakteri ise sosyal medyada merak edildi. Peki, Vefasız Selçuk’un annesi kimdir, hakiki adı ne? Melisa Döngel kimdir, kaç yaşında ve nereli?

MELİSA DÖNGEL KİMDİR?

Melisa Döngel 25 Ekim 1999 yılında İstanbul’da doğmuştur. 21 yaşındaki Türk oyuncu Terazi burcudur. Döngel, eğitimini, Osman Yağmurdereli Sanat Akademisinde tamamladı. İlk oyunculuk deneyimini, 2014 yılında yayımlanmış olan Elif dizisi ile yaşadı. 2016’da Hangimiz Sevmedik dizisinde Sevtap karakterini canlandırdı. Yine aynı tarihte rol aldığı Arka Sokaklar dizisinde Nil karakterini oynadı. 2018’de FOX’ta yayımlanan Bizim Öykü dizisinde Deniz karakterini canlandırdı. 2020 yılında FOX’ta yayımlanmaya başlayan Sen Çal Kapımı dizisinde Ceren Başar karakterine hayat verdi ve şimdilerde Kanal D’de Sadakatsiz dizisinde yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan Sol Yanım Serra kimdir? Sol Yanım Özge Yağız kimdir, nereli, kaç yaşında? Özge Yağız hayatı ve biyografisi! başlıklı makalemizde icerikhaber, özge yağız ve seohaber hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.