Genel Blog

Sadakatsiz Serap kimdir, gerçek adı ne, kaç yaşında? Olcay Yusufoğlu nereli, hangi dizilerde oynadı?

23

Sadakatsiz Serap kimdir, gerçek adı ne, kaç yaşında? Olcay Yusufoğlu nereli, hangi dizilerde oynadı?

Olcay Yusufoğlu Sadakatsiz dizisiyle ekranlara geri döndü. İzleyiciler Sadakatsiz dizisindeki Serap’ın kim olduğunu merak ediyor. Peki fakat Sadakatsiz dizisindeki Serap kimdir?

OLCAY YUSUFOĞLU KİMDİR,NERELİ,KAÇ YAŞINDA?

Oyuncu Olcay Yusufoğlu, lise son sınıfa kadar İzmir’de eğitim aldı. Konservatuar eğitimini bitirdikten sonra bazı dizilerde rol almaya başladı.

“Es Es” dizisinde yaşam verdiği karakterle seyircinin aklına kazınan Olcay Yusufoğlu başarılı bir oyunculuk performansı ortaya çıkarmıştır.

Olcay Yusufoğlu’nun yer aldığı diziler aralarında 2007 senesinde rol aldığı “Köprü” dizisi kayda değer bir yere sahiptir. 2009 senesinde “Es Es” isimli dizide rol bölge Olcay Yusufoğlu, 2010 senesinde “Sakarya Fırat”, 2013 senesinde “Fatih Harbiye”, 2014 senesinde ise “Poyraz Karayel” dizisinde rol almıştır.

Olcay Yusufoğlu, en son olarak 2016 senesinde “Cesur Kalp” ismini içeren dizide rol almış ve başarılı oyunculuk performansıyla herkesi büyülemiştir. Hoş oyuncu Olcay Yusufoğlu herhangi bir film projesinde rol almamıştır.

Lise son sınıfta Ankara’ya taşınan Olcay Yusufoğlu lisede birçok tiyatroda yer almıştır. Lise eğitimini bitirdikten sonra Ankara Sanat Tiyatrosu’na katılan Olcay Yusufoğlu burada 1 yıl baştan başa tiyatro eğitimi almıştır.
Tiyatro eğitiminden sonra konservatuar eğitimi bölge genç oyuncu Olcay Yusufoğlu, Anadolu Üniversitesi’nde üniversite eğitimini bitirmiştir.

Olcay Yusufoğlu Dizileri:

2017- 2018 Bizim Hikaye / Nihal
2016 Gözü Kara Kalp / Didem
2014-2015 Poyraz Karayel / Doktor
2013-2014 Fatih-Harbiye / Duygu
2013 Devasız Konut Kadınları
2009-2001 Sakarya Fırat / Yeter
2009 Es Es / Alaz
2007 Köprü / Gazeteci

Bir önceki yazımız olan Sadakatsiz Derya kimdir, kaç yaşında? Özge Özder çocuğu ve eşi kim? başlıklı makalemizde özge özder, özge özder eşi ve sadakatsiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.