Genel Blog

Sadakatsiz Serap kimdir, kaç yaşında, gerçek adı ne? Olcay Yusufoğlu nereli, hangi dizilerde oynadı?

41

Sadakatsiz Serap kimdir, kaç yaşında, gerçek adı ne? Olcay Yusufoğlu nereli, hangi dizilerde oynadı?

Olcay Yusufoğlu Sadakatsiz dizisiyle ekranlara geri döndü. İzleyiciler Sadakatsiz dizisindeki Serap’ın kim olduğunu merak ediyor. Peki lakin Sadakatsiz dizisindeki Serap kimdir?

OLCAY YUSUFOĞLU KİMDİR,NERELİ,KAÇ YAŞINDA?

Oyuncu Olcay Yusufoğlu, lise son sınıfa değin İzmir’de eğitim aldı. Konservatuar eğitimini bitirdikten sonradan bir takım dizilerde rol almaya başladı.

“Es Es” dizisinde hayat verdiği karakterle seyircinin aklına kazınan Olcay Yusufoğlu başarılı bir oyunculuk performansı ortaya çıkarmıştır.

Olcay Yusufoğlu’nun yer aldığı diziler arasında 2007 senesinde rol aldığı “Köprü” dizisi kayda değer bir yere sahiptir. 2009 senesinde “Es Es” isimli dizide rol bölge Olcay Yusufoğlu, 2010 senesinde “Sakarya Fırat”, 2013 senesinde “Fatih Harbiye”, 2014 senesinde ise “Poyraz Karayel” dizisinde rol almıştır.

Olcay Yusufoğlu, en son olarak 2016 senesinde “Cesur Yürek” ismini taşıyan dizide rol almış ve başarılı oyunculuk performansıyla herkesi büyülemiştir. Hoş oyuncu Olcay Yusufoğlu herhangi bir film projesinde rol almamıştır.

Lise son sınıfta Ankara’ya taşınan Olcay Yusufoğlu lisede birçok tiyatroda yer almıştır. Lise eğitimini bitirdikten sonra Ankara Sanat Tiyatrosu’na katılan Olcay Yusufoğlu burada 1 yıl boyunca tiyatro eğitimi almıştır.
Tiyatro eğitiminden sonra konservatuar eğitimi bölge genç oyuncu Olcay Yusufoğlu, Anadolu Üniversitesi’nde üniversite eğitimini bitirmiştir.

Olcay Yusufoğlu Dizileri:

2017- 2018 Bizim Öykü / Nihal
2016 Gözü Kara Kalp / Didem
2014-2015 Poyraz Karayel / Doktor
2013-2014 Fatih-Harbiye / Duygu
2013 Devasız Ev Kadınları
2009-2001 Sakarya Fırat / Yeter
2009 Es Es / Alaz
2007 Köprü / Gazeteci

Bir önceki yazımız olan Sadakatsiz Derin'i yaşıyor mu öldü mü? Sadakatsiz Derin nerede, yaşıyor mu, öldü mü, diziden ayrıldı mı? başlıklı makalemizde sadakatsiz, sadakatsiz derin öldü ve sadakatsiz derin'in dekoltesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.