Genel Blog

Sadakatsiz Serap kimdir? Olcay Yusufoğlu kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

50

Sadakatsiz Serap kimdir? Olcay Yusufoğlu kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Olcay Yusufoğlu Vefasız dizisiyle ekranlara geri döndü. İzleyiciler Vefasız dizisindeki Serap’ın kim olduğunu merak ediyor. Peki lakin Sadakatsiz dizisindeki Serap kimdir?

OLCAY YUSUFOĞLU KİMDİR,NERELİ,KAÇ YAŞINDA?

Oyuncu Olcay Yusufoğlu, lise son sınıfa dek İzmir’de eğitim aldı. Konservatuar eğitimini bitirdikten daha sonra bazı dizilerde rol almaya başladı.

“Es Es” dizisinde hayat verdiği karakterle seyircinin aklına kazınan Olcay Yusufoğlu başarılı bir oyunculuk performansı ortaya çıkarmıştır.

Olcay Yusufoğlu’nun yer aldığı diziler arasında 2007 senesinde rol aldığı “Köprü” dizisi manâlı bir yere sahiptir. 2009 senesinde “Es Es” isimli dizide rol alan Olcay Yusufoğlu, 2010 senesinde “Sakarya Fırat”, 2013 senesinde “Fatih Harbiye”, 2014 senesinde ise “Poyraz Karayel” dizisinde rol almıştır.

Olcay Yusufoğlu, en son olarak 2016 senesinde “Gözü Kara Kalp” ismini içeren dizide rol almış ve başarılı oyunculuk performansıyla herkesi büyülemiştir. Güzel oyuncu Olcay Yusufoğlu herhangi bir film projesinde rol almamıştır.

Lise son sınıfta Ankara’ya taşınan Olcay Yusufoğlu lisede çoğu tiyatroda yer almıştır. Lise eğitimini bitirdikten daha sonra Ankara Sanat Tiyatrosu’na katılan Olcay Yusufoğlu burada 1 sene baştan başa tiyatro eğitimi almıştır.
Tiyatro eğitiminden sonra konservatuar eğitimi bölge genç oyuncu Olcay Yusufoğlu, Anadolu Üniversitesi’nde üniversite eğitimini bitirmiştir.

Olcay Yusufoğlu Dizileri:

2017- 2018 Bizim Hikaye / Nihal
2016 Cesur Yürek / Didem
2014-2015 Poyraz Karayel / Doktor
2013-2014 Fatih-Harbiye / Duygu
2013 Umutsuz Konut Kadınları
2009-2001 Sakarya Fırat / Yeter
2009 Es Es / Alaz
2007 Köprü / Gazeteci

Bir önceki yazımız olan Sadakatsiz Derya kimdir, diziden ayrıldı mı? Özge Özder hamile mi, kaç yaşında, eşi kim? başlıklı makalemizde sadakatsiz derya, sadakatsiz derya eşi ve sadakatsiz derya hamilemi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.