Genel Blog

Sadakatsiz ‘Sinan’ kim, gerçek adı ne? Cemal Hünal kimdir, nereli, kaç yaşında? Cemal Hünal dizileri ve filmleri!

24

Sadakatsiz 'Sinan' kim, gerçek adı ne? Cemal Hünal kimdir, nereli, kaç yaşında? Cemal Hünal dizileri ve filmleri!

Başrollerinde Cansu Akarsu ve Caner Cindoruk’un rol aldığı İngiliz Dr. Foster dizisinin Türk uyarlaması olan Sadakatsiz dizisinin son bölüm fragmanında diziye Asya’nın arkadaşı olarak davetli olan Sinan karakteri merak edildi! Vefasız dizisinde Sinan karakterini son olarak Survivor yarışmasında yükseklik gösteren Cemal Hünal canlandırıyor!

SADAKATSİZ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Asya’nın arkadaşı Sinan, Tekirdağ’a Asya’yı görmeye gelir. Aniden çıkan bu misafir Asya’yı oldukça mutlu etmiştir. Sinan’ın teklifiyle Asya minik bir tatil için İstanbul‘a kazanç. Volkan Ali’yi arayıp annesinin nerede olduğunu sorunca aldığı yanıt karşısında çılgına döner. İstanbul’a Asya ve Sinan’ın yemek yemek yediği otele başat yapar. Oysa bu kez yakayı o kadar kolay sıyıramayacaktır. Sinan ile ağız dalaşı eden Volkan kaldığı otele dönünce Derin’den bir mektup bulur. Her şeyden vazgeçen Derin, Volkan’a bundan böyle Asya’ya dönebileceğini söylemiştir. Volkan ne tepki verecek? Derin ve Volkan ayrılacak mı?

SADAKATSİZ SİNAN KARAKTERİNİ CANLANDIRAN “CEMAL HÜNAL” KİMDİR?

Cemal Hünal, 2 Ekim 1976 tarihinde İstanbul Maçka Teşvikiye’de doğmuştur.

Çocukluğu Maçka’da, dedesinin yaptığı ve kendi adını verdiği bir apartmanda geçti, Cemal Hünal Apartmanı’nda. Kerem adında bir erkek kardeşi var. Babası eki sanayicilerden Atilla Hünal’dır. Annesinin adı Vicki Hünal.

İstanbul’da Saint Benoit Fransız Lisesi’nde iki yıl okuduktan sonradan yaşadığı disiplin sorunu nedeniyle ailesi göre 17 yaşındayken 1993 yılında İskoçya’ya, Gordonstoun International Summer School’a gönderildi. Ardından Los Angeles Ucla Extension’da, Santa Monica Collage’da ve London Film School’da tiyatro ve sinema eğitimi aldı. Amerika Birleşik Devletleri’nde çeşitli kısa filmlerde rol almıştır. Üniversite hayatı boyunca da mutfaklarda çalıştı. Bulaşıkçılık, aşçılık, barmenlik yaptı. En son Los Angeles’da mantıksal bağ analistliği yaptı.

Sadakatsiz Sinan kimdir? Sadakatsiz dizisine yeni katılan Sinan kimdir, kim canlandırıyor? Cemal Hünal kimdir, nereli, kaç yaşında?

2007 yılında “Ulak” filmi ile başladığı sinema kariyerinde, 2008 yılında çekilen “Issız Adam” filmiyle tanındı. 2007, 2009 yılları arasında Antakya’da çekilen “Asi” dizisinde oynadı. Antakya’da atları köpekleri olan bir köy evi var.

Nişantaşı’nda “Zazie”adında İtalyan restoranı ve İstanbul Adalarda Sedef Adasında “Port Sedef” adıyla bir beach club tarzında işletmesi var.

Daha önce Los Angeles yaşındayken evlenip 2004 yılında 28 yaşındayken de boşanmış .

Cemal Hünal, Lale Cangal ile 18 Eylül 2011 tarihinde evlendi.

Rol aldığı tiyatro oyunları:

2′ si 1 Arada: Ahmet Kazanbal – Gate Sahne Sanatları 2015

Öfke (oyun) : John Osborne – Tiyatro Arı – 2012

Aşk Kokusu : Neil Simon – Tiyatro Şenay – 2010

Rol aldığı diziler:

Asi ( 2007-2009) – Kerim

Kış Masalı (2009) – Ali Murat

Adanalı (2010) – Alex

Seni Bana Yazmışlar (2011) – Yalçın

Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam (2012) – Murat

Osmanlı Tokadı (2013) – Moğol

Tatar Ramazan (dizi) (2013) – Rüstem Sinan

Paramparça (2014) – Alper

CEMAL HÜNAL FİLMLERİ

Kırmızı (2015) – Umut

Günce (2013) – Cengiz

Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda (2013) – Mert

Karışıklık Örümcek Ağı (2012) – Mansur

Ayaz (2012) – Şahin

Romantik Komedi (2009) – (2010) – Mert

Peşpeşe – (2010) – Bora

Issız Adam : Çağan Irmak – (2008) – Alper

Ulak : Çağan Irmak – (2007) – Ulak İbrahim

Bir önceki yazımız olan Sadakatsiz Derin öldü mü? Sadakatsiz Derin diziden ayrıldı mı? Melis Sezen Sadakatsiz dizisinden ayrıldı mı? Sadakatsiz Derin ölecek mi? başlıklı makalemizde sadakatsiz derin, sadakatsiz derin gerçek adı ve sadakatsiz derin güçlü gerçek adı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.