Genel Blog

Sadakatsiz Sinan kimdir, gerçek adı ne, ayrıldı mı? Cemal Hünal hangi dizilerde oynadı?

152

Sadakatsiz Sinan kimdir, gerçek adı ne, ayrıldı mı? Cemal Hünal hangi dizilerde oynadı?

Sadakatsiz dizisine yeni bir şahsiyet dahil oldu. Asya’nın üniversiteden arkadaşı Sinan’ı canlandıracak olan Cemal Hünal dizide Volkan’ın en büyük düşmanlarından biri olacak. Peki lakin Vefasız Sinan kimdir?

Vefasız Sinan Taşkıran kimdir?

Tıp Fakültesi’ni yarım bıraktıktan sonradan iç sesini dinleyerek başarılı bir fotoğrafçı olan Sinan Taşkıran, Asya’nın üniversiteden beri görmediği bir arkadaşıdır. Sinan‘ın Tekirdağ’a gelmesi ise tüm dengeleri başaşağı edecektir.

Cemal Hünal kimdir?

Cemal Hünal 2 Ekim 1976 tarihinde İstanbul’da doğdu. Saint Benoit Fransız Lisesi’nde iki yıl okuduktan sonra yaşadığı disiplin sorunu nedeniyle ailesi göre İskoçya’ya, Gordonstoun International Summer School’a gönderildi. Lisenin peşinde Londra’da tasarım okumaya karar vererek bir süre burada yaşayan arkasında oyunculuk eğitimi için Los Angeles’a gitti.

Ucla Extension’da, Santa Monica College’de ve London Film School’da tiyatro ve sinema eğitimi aldı. Amerika Birleşik Devletleri’nde farklı alanlara yönlendirilmiş kısa filmlerde oynadı. Çağan Irmak’ın yönetmenliğini yaptığı Ulak ve Issız Adam filmlerinde başrol oyuncusu olarak yer aldı. Çok Eskiden Osmanlı: Kıyam dizisindeki Murat rolü için Osmanlı tekniğine dayalı dövüş için Polonyalı hocalardan eğitim aldı. 

44 yaşındaki oyuncu 2011 yılında Lale Cangal ile evlendi. Cemal Hünal’ın Doğan Atilla Hünal adında bir çocuğu var.

Cemal Hünal hangi dizilerde oynadı?

Asi (2007-2009) – Kerim
Kış Masalı (2009) – Ali Murat
Adanalı (2010) – Alex
Seni Bana Yazmışlar (2011) – Yalçın
Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam (2012) – Murat
Osmanlı Tokadı (2013) – Moğol
Tatar Ramazan (2013) – Rüstem Sinan
Paramparça (2014) – Alper
Diriliş Ertuğrul (2017) – Tekfur Ares
Tozkoparan (2019) – Celal Öğretmen

Yoruma kapalı.