Genel Blog

Sadakatsiz Sinan kimdir, kaç yaşında? Cemal Hünal hangi dizilerde oynadı?

166

Sadakatsiz Sinan kimdir, kaç yaşında? Cemal Hünal hangi dizilerde oynadı?

Vefasız dizisine yeni bir karakter dahil oldu. Asya’nın üniversiteden arkadaşı Sinan’ı canlandıracak olan Cemal Hünal dizide Volkan’ın en büyük düşmanlarından biri olacak. Peki lakin Vefasız Sinan kimdir?

Sadakatsiz Sinan Taşkıran kimdir?

Tıp Fakültesi’ni yarım bıraktıktan daha sonra iç sesini dinleyerek başarılı bir fotoğrafçı olan Sinan Taşkıran, Asya’nın üniversiteden beri görmediği bir arkadaşıdır. Sinan‘ın Tekirdağ’a gelmesi ise bütün dengeleri tepetaklak edecektir.

Cemal Hünal kimdir?

Cemal Hünal 2 Ekim 1976 tarihinde İstanbul’da doğdu. Saint Benoit Fransız Lisesi’nde iki sene okuduktan sonradan yaşadığı disiplin sorunu nedeniyle ailesi kadar İskoçya’ya, Gordonstoun International Summer School’a gönderildi. Lisenin ardından Londra’da tasarım okumaya karar vererek bir zaman burada yaşamış peşinde oyunculuk eğitimi için Los Angeles’a gitti.

Ucla Extension’da, Santa Monica College’de ve London Film School’da tiyatro ve sinema eğitimi aldı. Amerika Birleşmiş Devletleri’nde çeşitli kısa filmlerde oynadı. Çağan Irmak’ın yönetmenliğini yaptığı Ulak ve Issız Adam filmlerinde başrol oyuncusu olarak yer aldı. Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam dizisindeki Murat rolü için Osmanlı tekniğine dayalı dövüş için Polonyalı hocalardan eğitim aldı. 

44 yaşındaki oyuncu 2011 yılında Lale Cangal ile evlendi. Cemal Hünal’ın Doğan Atilla Hünal adında bir çocuğu var.

Cemal Hünal hangi dizilerde oynadı?

Asi (2007-2009) – Kerim
Kış Masalı (2009) – Ali Murat
Adanalı (2010) – Alex
Seni Bana Yazmışlar (2011) – Yalçın
Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam (2012) – Murat
Osmanlı Tokadı (2013) – Moğol
Tatar Ramazan (2013) – Rüstem Sinan
Paramparça (2014) – Alper
Diriliş Ertuğrul (2017) – Tekfur Ares
Tozkoparan (2019) – Celal Hoca

Yoruma kapalı.