Genel Blog

Sadakatsiz Volkan kimdir, gerçek adı ne? Caner Cindoruk kaç yaşında?

24

Sadakatsiz Volkan kimdir, gerçek adı ne? Caner Cindoruk kaç yaşında?

Vefasız dizisinin Volkan karakteri ilgiyle araştırılıyor. Caner Cindoruk’un hayat verdiği Volkan karakteri izleyicilerin dikkatini çekiyor. İşte Vefasız Volkan hakkında bilgiler…

Vefasız Volkan kimdir?

Sadakatsiz Volkan karakteri Caner Cindoruk göre canlandırılıyor. Babasız büyümek, geçimini sağlama sıkıntısı yaşamak onu hırslandırmış. İstanbul’un en iyi üniversitelerinden birinde, mimarlık bölümünde ailesinin çabaları ile aydınlatılmış. Bir gün yolu Asya ile kesişmiş ve bu kesişimden büyük bir aşk doğmuş. Asya’nın gebe kaldığını öğrenince, ondan farklı bir yaşam düşünemediği için ona evlenme teklifi etmiş ve Asya’yı memleketine, Tekirdağ’a getirmiş. Dışarıdan bakan kadınların parmakla gösterdiği şahane bir benzeşen, şahane bir baba. Kendine güvenen, tatlı diliyle her yılanı deliğinden çıkarabilen, sempatik ve etrafındaki insanların hayran olduğu, saygı duydukları bir adam. Çalışkan ama fazla disiplinli değil. Acıma duygusu gelişmiş. Sevdiği insanların derdini dert edinen birisi. Oğlu Ali, bu hayattaki en kıymetlisi. Onun için yapamayacağı şey yok.

Caner Cindoruk kimdir?

1980 yılında, Adana‘da doğdu. İki kardeşi de oyuncu olan ve babası öykü kitapları yazar Cindoruk, ailesinin de etkisiyle tiyatroya yöneldi. Çukurova Üniversitesinde işletme okudu.

Üniversitede okuduğu yıllarda, okulun tiyatro topluluğunda oyuncu, idareci bulundu.

Babası iki kez Orhan Kemal Öykü Ödülü’nü almış üretken bir hikaye yazarı olan Galibiyet Tepe’dur. Biri Taner Cindoruk adında oyuncu olan iki kardeşi vardır.

Amcası Erdal Cindoruk, tiyatro oyuncuydu. Çocukluk yılları kuliste geçti. Hiçbir meslek ağır gelmedi ona bu uğurda. Çıraklığını nehir getirerek yaptı. Ortaokulda, lisede, üniversitede sergilenen oyunlarda hep bir sahne buldu kendine. İlk profesyonel rolüyse ‘Fehim Paşa Konağı’ndaki ‘Yusuf’tu.

1997 yılında Adana Seyhan Belediyesi Tiyatro Topluluğu ile beraber birincil profesyonel tiyatro oyununa çıktı. 10 sene baştan başa Seyhan Belediye ve Adana Büyük Kasaba Tiyatro‘larında oyuncu olarak tahsis aldı.

2006 yılında dört çocukluk arkadaşıyla İstanbul‘a geldi.2006 yılında, Benelminel filmi ile birlikte sinema kariyerine başladı; bu filmde Özgü Namal ile birincil defa egzersiz şansını elde etti. 2008 yılında ise Kelebek filminde rol aldı.

2007 yılında, Kara Güneş adlı diziyle birlikte televizyon dizilerinde görülmeye başlayan Cindoruk,2008 yılında Geç Gelen Bahar ve Yaprak Dökümü dizilerinde rol aldı. Yaprak Dökümü’nde canlandırdığı Hekim Nazmi karakteri büyük ilgi fark etti.

Caner Cindoruk, 2009 yazında başlayan ve Orhan Kemal‘in aynı adı taşıyan unutulmaz eserinden uyarlanan Hanımın Çiftliği adlı dizide Kemal rolünü canlandırdı, dizideki rol arkadaşları Mehmet Aslantuğ ve Özgü Namal‘dır.

2012 yılında yönetmen Bahman Gobadi‘nin “Gergedan Mevsimi” filminde Yılmaz Erdoğan ve Monica Belluci‘yle oynadı.

İstanbul Moda’da oturan Caner Cindoruk, özel hayatında salaş giyinmeyi fazla seviyor.

Bir önceki yazımız olan Camdaki Kız hangi kitaptan uyarlama, gerçek hayat hikayesi mi? Camdaki Kız konusu ne? başlıklı makalemizde camdaki kız hangi dizi, camdaki kız hangi gün ve camdaki kız hangi gün hangi kanal hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.