Genel Blog

Sadakatsiz Volkan kimdir, kaç yaşında? Caner Cindoruk hangi dizilerde oynadı?

41

Sadakatsiz Volkan kimdir, kaç yaşında? Caner Cindoruk hangi dizilerde oynadı?

Vefasız dizisinin Volkan karakteri ilgiyle araştırılıyor. Caner Cindoruk’un hayat verdiği Volkan karakteri izleyicilerin dikkatini çekiyor. İşte Sadakatsiz Volkan hakkında bilgiler…

Sadakatsiz Volkan kimdir?

Vefasız Volkan karakteri Caner Cindoruk göre canlandırılıyor. Yetim gelişmek, geçim sıkıntısı yaşamak onu hırslandırmış. İstanbul’un en iyi üniversitelerinden birinde, mimarlık bölümünde ailesinin çabaları ile aydın. Bir gün yolu Asya ile kesişmiş ve bu kesişimden büyük bir aşk doğmuş. Asya’nın gebe kaldığını öğrenince, ondan ayrı bir hayat düşünemediği için ona evlenme teklifi etmiş ve Asya’yı memleketine, Tekirdağ’a getirmiş. Dışarıdan bakan kadınların parmakla gösterdiği fantastik bir benzeşen, harika bir baba. Kendine güvenen, tatlı diliyle her yılanı deliğinden çıkarabilen, cana yakın ve etrafındaki insanların hayran olduğu, saygı duydukları bir adam. Işine Düşkün fakat fazla disiplinli yok. Acıma duygusu gelişmiş. Sevdiği insanların derdini dert edinen birisi. Oğlu Ali, bu hayattaki en kıymetlisi. Onun için yapamayacağı şey yok.

Caner Cindoruk kimdir?

1980 yılında, Adana‘da doğdu. İki kardeşi de oyuncu olan ve babası öykü kitapları yazar Cindoruk, ailesinin de etkisiyle tiyatroya yöneldi. Çukurova Üniversitesinde işletme okudu.

Üniversitede okuduğu yıllarda, okulun tiyatro topluluğunda oyuncu, idareci bulundu.

Babası iki defa Orhan Kemal Öykü Ödülü’nü almış üretken bir öykü yazarı olan Zafer Zirve’dur. Biri Taner Cindoruk adında oyuncu olan iki kardeşi vardır.

Amcası Erdal Cindoruk, tiyatro oyuncuydu. Çocukluk yılları kuliste geçti. Hiçbir meslek ağır gelmedi ona bu uğurda. Çıraklığını nehir getirerek yaptı. Ortaokulda, lisede, üniversitede sergilenen oyunlarda hep bir sahne buldu kendine. İlk profesyonel rolüyse ‘Fehim Paşa Konağı’ndaki ‘Yusuf’tu.

1997 yılında Adana Seyhan Belediyesi Tiyatro Topluluğu ile beraber birincil profesyonel tiyatro oyununa çıktı. 10 sene baştan başa Seyhan Belediye ve Adana Büyük Kasaba Tiyatro‘larında oyuncu olarak tahsis aldı.

2006 yılında dört çocukluk arkadaşıyla İstanbul‘a geldi.2006 yılında, Benelminel filmi ile birlikte sinema kariyerine başladı; bu filmde Özgü Namal ile birincil kere alıştırma şansını elde etti. 2008 yılında ise Kelebek filminde rol aldı.

2007 yılında, Kara Güneş adlı diziyle birlikte televizyon dizilerinde görülmeye başlayan Cindoruk,2008 yılında Geç Gelen Bahar ve Yaprak Dökümü dizilerinde rol aldı. Yaprak Dökümü’nde canlandırdığı Doktor Nazmi karakteri büyük ilgi gördü.

Caner Cindoruk, 2009 yazında başlayan ve Orhan Kemal‘in aynı adı taşıyan unutulmaz eserinden uyarlanan Hanımın Çiftliği adlı dizide Kemal rolünü canlandırdı, dizideki rol arkadaşları Mehmet Aslantuğ ve Özgü Namal‘dır.

2012 yılında yönetmen Bahman Gobadi‘nin “Gergedan Mevsimi” filminde Yılmaz Erdoğan ve Monica Belluci‘yle oynadı.

İstanbul Moda’da oturan Caner Cindoruk, özel hayatında salaş giyinmeyi çok seviyor.

Bir önceki yazımız olan Sadakatsiz Nil kimdir, kaç yaşında, gerçek adı nedir? Nazlı Bulum boyu kaç, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde sadakatsiz, sadakatsiz nil ve sadakatsiz nilin sevgilisi selçuk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.