Genel Blog

Şahin Kendirci kimdir, kaç yaşında, nereli?

292

Şahin Kendirci kimdir, kaç yaşında, nereli?

Son dönemde Müslüm filmi ile gündeme gelen Şahin Kendirci’nin hayatı merak konusu oldu. 18 yaşında olan şarkıcı Şahin Kendirci’nin filmdeki performansı fazla konuşuldu. Müslüm filminde ‘Adana’ya gidelim’ türküsü ile göz doldurdu. 

603f422c2af10718b88cbccb

ŞAHİN KENDİRCİ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Aslen Şanlıurfalı olan Şahin Kendirci, 19 Nisan 2001 tarihinde Adana’da dünyaya geldi. Ufak yaşlardan beri müziğe ilgisi olan Kendirci ‘Yetenek Sizsiniz’ yarışmasına katılmasının ardından popülerlik kazandı. Bu yarışmanın arkasından 2014’de ‘O Ses Çocuklar’ yarışmasına da katılmış ve yarışmayı kazanarak adından uzun süre söz ettirmiştir.

Yarışmanın ardındaki Burak Aksak’ın yazıp yönettiği ‘Bana Masal Anlatma’ filminde ‘Tamirci Çırağı’ rolü ile sinema dünyasına adım atan Kendirci filmde Hande Doğandemir, Fatih Artman, Cengiz Bozkurt ve Sadi Celil Cengiz ile birlikte rol almıştır. 26 Ekim 2018 tarihinde vizyona girecek olan ve başrollerinde Timuçin Esen ile Zerrin Tekindor’un olduğu Müslüm’ filmide Müslüm Gürses’in küçüklüğünü canlandıran Şahin Kendirci, bu gelişmenin ardındaki basına konu olmaya devam etti.

Yıldız Tezcan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yoruma kapalı.