Genel Blog

Şarkılar Bizi Söyler ne zaman başlıyor? Şarkılar Bizi Söyler programı nedir? Kanal D Şarkılar Bizi Söyler fragmanı izle!

38

Şarkılar Bizi Söyler ne zaman başlıyor? Şarkılar Bizi Söyler programı nedir? Kanal D Şarkılar Bizi Söyler fragmanı izle!

Türkiye’nin en sevilen ve saygın seslerinden Sibel Can ve Hakan Altun birlikte yeni bir program sunacak. Yeni programın ilk fragmanı yayınlandı. 8 saatte 10 bin izlenen fragman, Yeşilçam’ın en sevilen filmlerinden Selvi Boylum Al Yazmalım’a benzetildi.

Şarkılar Bizi Söyler ne vakit başlıyor?

Sibel Can ve Hakan Altun’un sunacağı müzik programı “Şarkılar Bizi Söyler”den fragman paylaşıldı. 25 Şubat’ta Kanal D’de yayımlanacak olan program, Poll Production yapımcılığında gerçekleşecek. Türkiye’nin önde gelen müzik şirketlerinden Poll Production’ın sahibi Polat Yağcı, sosyal ağ hesabından programın fragmanını paylaşarak şu notu düştü:

“Yeni bir yolculuğa çıkıyoruz… Geçgüzel koku̧imize, kökümüze, anılarımıza, çocukluğumuza, sevdamıza, hüznümüze, acılarımıza… Yan ama heyecanlıyız.”

Şarkılar Bizi Söyler fragmanı izle

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Oda Nazlı(Pınar Deniz) kimdir? Kırmızı Oda Nazlı'nın gerçek hikayesi nedir? Nazlı'nın hastalığı nedir? başlıklı makalemizde anne, evlilik ve hamile hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.