Genel Blog

ŞAŞIRTAN HAMLE! Hadise ve Kaan Yıldırım ayrıldı mı, kaç yaşında?

25

ŞAŞIRTAN HAMLE! Hadise ve Kaan Yıldırım ayrıldı mı, kaç yaşında?

Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinden sosyal medyada yeni bir hamle geldi. İkili uzun zaman daha sonra bir ilki gerçekleştirdi. Sosyal medyada ayrılacakları bahis edilen çift şaşırttı. 

HADİSE’Yİ FALCI YAKTI İDDİASI

Hadise ve Kaan Şimşek çifti sosyal medya uygulaması Instagram’da birbirini takibe aldı. İkili ilişkilerinden bu yanlamasına ilk kez birbirlerini peşine düşüp takip etmeye başladı. 

Hadise kaç yaşında?

Hadise Uyanık, 1985 yılında, Belçikada dünyaya geldi. Çocukluğunda şarkı söylemeyi ve soy binmeyi seviyordu. ekonomi ve Modern Diller eğitimi aldıktan sonradan, en büyük tutkusu olan müziğe yönelmeye karar verdi. Ailesi de bu durumu memnuniyetle karşılamış ve genç Hadise’ye takviye olmuştu.

Hadise, 2003 yılında Belçika’nın “Popstar”ı olan Idool adlı yarışmaya katıldı. Finale kalan 10 ad arasında yer alamasa da çoğu yapımcının dikkatini çekmeyi başardı. 2Brains şirketi kısa vakit daha sonra genç kıza kontrat teklifinde bulundu. Hadise, yapımcıları Yves Gaillard ve Serge Ramaekers ile birlikte tescil sürecine başlamak için stüdyoya girdi.
Yapmak istediği müziği “şehirli pop” (urban pop) şeklinde nitelendiriyor. Christina Aguilera ve Beyonce Knowles gibi isimleri beğeniyor, oysa bununla beraber Prince, Janet Jackson, Tina Turner, Alicia Keys, Toni Braxton gibi daha tecrübeli isimlerden de etkilendiğini ifade ediyor. En büyük gerçek dışı, Tina Turner ile tanışmak ve benzer sahneyi paylaşabilmek. Türkiye’den ise Tarkan’ı çok beğeniyor, “Onunla düet yapmak rüya gibi olurdu” diyor. Hasselt’te pazarlama bölümünde öğrenimini sürdüren ve beş dil (Flamanca, Fransızca, Almanca, Türkçe ve İngilizce) haberdar olan Hadise, boş zamanının büyük bölümünü müziğe ayırıyor. Laf yazıyor, beste yapıyor, tescil stüdyolarında zaman geçiriyor ve konserlerine hazırlanıyor. Bunların yanısıra formunu korumak için jimnastik yapıyor, arkadaşları ve kardeşleriyle vakit geçirmekten hoşlanıyor.

Kaan Şimşek kaç yaşında?

Kaan Şimşek, 24 Aralık 1986 yılında İstanbul’da doğdu. İngiltere Londra Brunel Üniversitesi pazarlama bölümünden mezun oldu. Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk eğitimi aldı.

Oyunculuk kariyerine Kayıp dizisinde Kadir karakterini canlandırarak başladı. Fakat Yıldırım, başlıca çıkışını başrollerinde Uğur Polat, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Şebnem Bozoklu’nun oynadığı ‘Ulan İstanbul’ adlı dizisiyle yaptı. 2015 yılında ise başrollerini Ezgi Eyüboğlu ile üstlendiği bir yaz dizisi olan Adı Sevinç dizisinde Batu Değirmenci karakterini canlandırdı.

14 Mayıs 2016 yılında Ezgi Eyüboğlu ile Esma Sultan Yalısı’nda evlendi. Çift 26 Haziran 2019 tarihinde boşandılar.

Bir önceki yazımız olan Çukur 4. sezon 33. bölüm izle tek parça! Çukur son bölüm full izle! Çukur 125. bölüm kesintisiz izle! başlıklı makalemizde ?ukur 125. b?l?m, ?ukur izle ve ?ukur kesintisiz izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.