Genel Blog

Savaşçı hangi gün oynuyor? Savaşçı ne zaman başlıyor, bugün var mı? Savaşçı 5. sezon yeni bölüm hangi gün, saat kaçta?

34

Savaşçı hangi gün oynuyor? Savaşçı ne zaman başlıyor, bugün var mı? Savaşçı 5. sezon yeni bölüm hangi gün, saat kaçta?

5. sezonuyla FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan Savaşçı’nın tanıtımına Murat Serezli’nin yaşam verdiği Albay İbrahim Kopuz karakterinin: “Her şehit, başlarımızın üstünde parlayan bir yıldızdır ve hiçbir karanlık o yıldızın ışığını örtemez, hiçbir şey onları bize unutturamaz.” sözleri damga vurdu. Peki ama Savaşçı yeni bölüm ne zaman başlıyor? 

Savaşçı yeni birim ne zaman başlıyor?

Savaşçı’nın yeni birim 5. sezon yayın bilgileri açıklandı. Savaşçı 10 Nisan Cumartesi ekrana gelmeye başladı. Her cumartesi yayınlanıyor.  Dünyanın en zor şartlarında görev yapan, akla gelebilecek tüm güçlüklere katlanan adanmış kahramanların, “Bordo Berelilerin” hikayesinin anlatılacağı dizinin oyuncu kadrosunda; Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz, Erkan Meriç, Anıl Tetik, Ali Tarık Fındık, Serkan Kuru, Serenay Aktaş, Ersin Olgaç, Serhat Nalbantoğlu, Elit Andaç Çam, Şahverdi Ali Eren, Esma Soysal, Yiğit Anıl Dinkçi, Feyza Sevil Güngör, Güneş Zavrak ve Ediz Hun, Alp Öyken ile Zerrin Sümer gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor.

Savaşçı 5. Sezon Fragman İzle

Bir önceki yazımız olan Teşkilat bugün var mı? 18 Nisan 2021 Teşkilat saat kaçta? Teşkilat yeni bölüm ne zaman? başlıklı makalemizde gündem, seo haber ve teşkilat hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.