Genel Blog

SCAR Divi

13

SCAR Divi

Bilgisayarınızdaki sıkça tekrar edilmesi gereken görevlerle durmadan mücâdele etmek istemiyorsanız bu işlemi otomatik ayla getirebilecek bir program olarak tasarlanmış SCAR Divi. Cihazınızda bulunan renk, fotoğraf, kalıp veya yazıları tanımlayarak bunları sistem durumunu değer biçmek için kullanabilmesi tamamen doğru programlandığında az daha her bir otomatik işlemi gerçekleştirme şansınız var.

Program topladığı bilgiler tatmin edici olduğunda fareyi hareket ettirebilme, klavye butonlarına basabilme yeteneğine sahip ve pascal dilini kullanarak scriptler oluşturabilir, bunların otomatik olarak işletilmesini sağlayabilirsiniz.

Hem zararlı yazılımların otomatik olarak operasyon yapmasını engelleyebilen program böylece sisteminizde yanlış ve zararlı işlemlerin yapılmasına engel olmakta. Kısayol desteği ve basit script tasarlama arayüzü baştan sona otomatizasyon işlemi mümkün olduğunca kolay ülkü getirilmiş durumda.

İndir

Bir önceki yazımız olan CrystalDiskMark başlıklı makalemizde bencmark, harddisk testi ve hdd test hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.