Genel Blog

Scarlett Johansson kızının kendisini tanımadığını söyledi

20

Scarlett Johansson kızının kendisini tanımadığını söyledi

Dünyaca ünlü oyuncu Scarlett Johansson, eski filmleri tecrit sırasında tekrar izlediğini açıkladı. Johansson’ın seyrettiği filmler aralarında çocuk oyuncu olarak irtifa gösterdiği yapımlar da vardı.

Independent Türkçe’nin Entertainment Weekly’den aktardığı habere tarafından Akademi Ödülleri’nde iki kez namzet gösterilen 36 yaşındaki oyuncu, 1997’de çekilen ‘Evde Kimsesiz 3’ filmini kızı Rose Dorothy’yle birlikte yeniden izledi.

Johansson tecritte yaptığı faaliyetlere dair verdiği röportajda, “Kesinlikle 90’ların nostaljik filmlerine geri döndük” ifadelerini kullandı.

Hollywood yıldızı, kızının Macaulay Culkin’in başrolünde yer aldığı birincil iki filme bayılmasının ardından üçüncü filmi de izlediklerini belirtti. Ancak Scarlett Johansson, kızına yapımda rol aldığını söylemediğini açıkladı.

‘Evde Kimsesiz 3’ ile birincil beyazperde deneyimlerinden birini gerçekleştiren Johansson, şu sözleri söyledi:

Sadece onun keşfetmesini istedim. Tabii oysa bunu yapmadı. 11 yaşımdaki halim şu anki beni nasıl hatırlatabilirdi ki? Ona, “Bu birey kim?” diye sordum. “Sen misin?” diye yanıtladı.

öte taraftan Scarlett Johansson, geçtiğimiz yıl ekim ayında ABD’nin en ünlü talk-show programlarından ‘Saturday Night Live’ın senaristliğini yapan Colin Jost ile nikah masasına oturmuştu.

İkilinin izdivaç haberini haberini ABD merkezli yardım kuruluşu ‘Meals on Wheels’ duyurmuştu.

Scarlett Johansson’un 2017’de programa misafir olmasının arkasında birlikte olmaya başlayan çift, 2019’da nişanlanmıştı.

Johansson, birincil evliliğini 2008 yılında meslektaşı Ryan Reynolds ile yapmıştı. Fakat ikili, 2011’de yollarını ayırmıştı.

Scarlett Johansson, 2014 yılında da Romain Dauriac ile nikah masasına oturmuştu. Evlendikten üç sene sonra boşanan ikilinin, 6 yaşında Rose Dorothy adında bir kızı bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan Seda Sayan, Gelinim Mutfakta'nın 686. Bölümünde en yüksek puanı kime verdi? başlıklı makalemizde seda sayan gelinim mutfakta, seda sayan gelinim mutfakta dekolte ve seda sayan gelinim mutfakta frikik hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.