Genel Blog

Screen Color Picker

25

Screen Color Picker

Screen Color Picker, masaüstünüzde beğenmiş olduğunuz herhangi bir renk için RGB, HSB ve HEX renk kodlarını zahmetsizce yakalayabileceğiniz oldukça kullanışlı ve etkili bir renk kodu yakalama programıdır.

Kullanımı epeyce basit olan programı çalıştırdıktan sonra yapmanız gereken tek şey, renk kodunu yetişmek istediğiniz bölge üzerine fareniz yardımıyla gelmek ve klavyeniz üzerinde bulunan “Enter” butonuna basmaktır. Bu sayede o an farenizin üstünde bulunduğu bölgeye ait öbür renk kodları program üzerinde belirecektir ve ihtiyacınız olan renk kodunu panoya kopyalayarak zahmetsizce kullanabilirsiniz.

Herhangi bir montaj gerektirmeyen program, portatif olması nedeniyle de epeyce kullanışlıdır. Taşınabilir bir harici disk veya USB hafıza yardımıyla Screen Color Picker’ı daima yanınızda taşıyabilir ve kullanabilirsiniz.

Kullanıcıların masaüstünde bulunan öbür renklere ait RGB, HSB ve HEX kodlarını bulmalarına ve panoya kopyalamalarına olasılık karşılayan Screen Color Picker’ı bütün kullanıcılarımıza öğüt ederim.

İndir

Bir önceki yazımız olan Secure File Deleter başlıklı makalemizde 6.07, download ve free software hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.