Genel Blog

Sefirin Kızı 39. bölüm full izleme linki! Sefirin Kızı son bölüm tek parça full izle! Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23

Sefirin Kızı 39. bölüm full izleme linki! Sefirin Kızı son bölüm tek parça full izle! Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sadakatsiz kadrosu ve konusu ile büyük beğeni topluyor. Son bölümün arkasında izleyiciler, Vefasız son birim tek parça full izleme linkini araştırmaya başladı. İşte, Sadakatsiz son birim tek parça full izleme linki ve Vefasız 16.bölüm full izleme linki!

SEFİRİN KIZI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

SEFİRİN KIZI SON BÖLÜM FULL İZLEME LİNKİ!

Sancar ve Mavi birlikte daldıkları uykudan başka başka sabahlara uyanırlar. Sancar’ın kafa karışıklığı artarken, Mavi’nin tavrıyla aralarındaki gerilim de tırmanacaktır.

Halise ve Yahya’nın bebek konusundaki kararsızlığı, onları Dudu’nun hiç hoşnut olmayacağı bir yola sevk eder. Baba olmayı her şeyden çok isteyen Yahya, aklındaki şüpheyi silmeden devam edemeyeceğini ayrım eder. Elvan ise bebek haberinin konakta yarattığı etkiyle kendine bir düzen kurma yolunda birincil kararlı adımını atacaktır.

Melek’in kulübeye gitme isteğine Sancar bundan böyle kayıtsız kalamaz ve neden gidemeyeceklerini anlatmak zorunda kalır. Ama Melek’in kulübede bir misafir oluşuna verdiği umulmadık tepkiyle Melek’i Mavi ile tanıtmak bundan böyle mecburi olmuştur.

Derdini de gizemini de gözlerinde taşıyan Mavi’nin yolu konağın diğer bir üyesiyle daha kesişir. Artık sadece Sancar’ın yok konak halkının da bir numaralı merak konusu haline kazanç.

Sancar, Nare adını ilk önce duyan Mavi’nin bambaşka bir yüzüyle tanışır. İkilinin müşterek inadı onları yepyeni bir serüvenin eşiğine bırakacaktır.

Bir önceki yazımız olan Uyanış: Büyük Selçuklu canlı izle! TRT 1 Uyanış: Büyük Selçuklu yeni bölüm canlı izle! Uyanış: Büyük Selçuklu 20. bölümde neler olacak? başlıklı makalemizde bölüm, izle ve selçuklu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.