Genel Blog

Sefirin Kızı 41. bölüm full izleme linki! Sefirin Kızı son bölüm tek parça full HD izle! Sefirin Kızı 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

137

Sefirin Kızı 41. bölüm full izleme linki! Sefirin Kızı son bölüm tek parça full HD izle! Sefirin Kızı 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

STAR TV ekranlarında Sefirin Kızı dizisi her hafta izleyicilerin beğenisini topluyor! Konusu ile uyarı çeken dizi, başarılı kadrosuyla da dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Uraz Kaygılaroğlu ve Neslihan Atagül Doğulu’nun ayrılmasının gerisinde diziye katılan Tube Büyüküstün ve Ferit Aktuğ da oyunculuğu ve karakteri ile uyarı çekiyor! İşte, Sefirin Kızı 41. bölüm full izleme linki! Sefirin Kızı son birim tek parça full HD izle! Sefirin Kızı 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

STAR TV SEFİRİN KIZI SON BÖLÜM FULL HD İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ…

SEFİRİN KIZI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Birbirlerinin yaralarını görebilen Sancar ve Mavi aralarında bundan böyle çok başka bir tahvil vardır. Mavi’nin başı polisle belaya girdiğinde de Sancar onu bir an olsun yalnız bırakmaz.

Kahraman’la yaptığı planı boşa meydana çıkan Halise öbür bir oyun kurmaya karar verir. Mavi’yi dışında değil kendini en enerjik hissettiği yer olan konakta yenecektir. Ama Mavi’nin daha önce Sancar’ın hayatına giren hiçbir kadına benzemediğini anlaması fazla da uzun sürmez.

Melek’in babasıyla ilgili kaygıları artarken Mavi ile beklenmedik tanışmaları ikisinin kalbinde de diğer yerlere dokunur. Melek’in minicik bir bakışı bile Mavi’nin içinde depremler yaratmaya yeter.

Elvan’ın yeni dükkan telaşı devam ederken komşusu Bora ile Mavi’nin yolları da tekrar kesişir. Mavi sürpriz bir karar alırken Bora da Mavi’nin yüreğini acıtan derdini Elvan’dan öğrenir. Elvan ise kendini, Bora’yı merak etmekten alamaz.

Evladını kaybetse de hala bir anne olan Mavi, doğrusu Melek’in acısını da birincil görebilen olur. Kendi acısına karşın Sancar’a Melek konusunda destek olmaya çalışır. Ne var ama babasını asla paylaşmak istemeyen Melek, çocuk kalbinin çektiği acıyla kendisini güvenli olmayan bir yola sürükleyecektir.

Bir önceki yazımız olan TRT1 Uyanış Büyük Selçuklu 22. bölüm full izleme linki! Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm tek parça full izle! Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı başlıklı makalemizde trt 1 uyanış büyük selçuklu 1 bölüm izle, trt 1 uyanış büyük selçuklu 2 bölüm izle ve trt1 uyanış büyük selçuklu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.