Genel Blog

Sefirin Kızı bitti mi? 19 Nisan 2021 Sefirin Kızı bu akşam var mı neden yok? Sefirin Kızı günü mü değişti?

40

Sefirin Kızı bitti mi? 19 Nisan 2021 Sefirin Kızı bu akşam var mı neden yok? Sefirin Kızı günü mü değişti?

STAR TV’de yayınlanan Sefirin Kızı dizisi hakkında final oluşturacağı bahis edilmişti. İzleyiciler her pazartesi yayınlanan dizinin bu akşam yayınlanmaması hakkında bilgileri araştırılıyor. Çoğu izleyici Sefirin Kızı’nın yayından kaldırıldığını araştırıyor. Peki lakin Sefirin Kızı bitti mi, yayınlama günü mü değişti?

Sefirin Kızı bitti mi?

Sefirin Kızı dizisi her pazartesi ekrana geliyordu. Dizinin yeni birim fragmanında yayın gününün değiştiği bilgisine yer verildi. Sefirin Kızı dizisi bundan böyle salı günü yayınlanacak. 

Sefirin Kızı yeni bölüm ne süre?

Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümü Salı günü yayınlanacak. Sefirin Kızı 49. bölümde; Mavi ve Melek için Mavi’nin çabaları tamamen konağın kapıları yeniden açılır. Ancak Halise’nin nasır tutan kalbinin kapılarının açılmaya hiç niyeti yoktur.
Sedat ve Güven, Halise’nin üstünde kurdukları baskının dozunu artırırken konakta da Gülsiye, tanık oldukları karşı Halise ile ilgili dehşet bir şüpheye sürüklenir.
Halise ise vicdanıyla evladını kaybetme ihtimali arasında kalır.
Elvan öğrendiklerini sindirmeye çalışırken arka arkaya bütün hayatını değiştirecek kararlar tahsis etmek zorunda kalır.
Aklı ve kalbi arasında gelgitler yaşarken Bora ve Yahya’nın hamleleriyle en ince ayrıntısına kadar köşeye sıkışacaktır.
Sancar kalbindeki kuşkulardan arınıp tüm ailesine sahip çıkmaya çalışırken yine Mavi’nin tek başına alacağı bir kararla sınanacaktır.
Üstelik bu karar sadece ikisini değil Sancar’ın sevdiği diğer hayatları da etkilemektedir.

Bir önceki yazımız olan Kağıt Ev nerede çekiliyor? Kağıt Ev çekim yeri neresi? başlıklı makalemizde kağıt ev, kağıt ev dizisi gerçek hikaye mi ve kağıt ev konusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.