Genel Blog

Sefirin Kızı bitti mi, final mi yaptı, gün mü değiştirdi? Sefirin Kızı yayın günü mü değişti? Yeni günü ne zaman?

23

Sefirin Kızı bitti mi, final mi yaptı, gün mü değiştirdi? Sefirin Kızı yayın günü mü değişti? Yeni günü ne zaman?

Sefirin Kızı niçin yok? Sefirin Kızı bitti mi, günü mü değişti? Sefirin Kızı final mi yaptı? Sefirin Kızı neden ekranlara gelmiyor? Sefirin Kızı bitti mi, final mi yaptı, gün mü değiştirdi? Sefirin Kızı yayın günü mü değişti? Yeni günü ne zaman? Ayrıntılar haberimizde.

SEFİRİN KIZI BİTTİ Mİ, FİNAL Mİ YAPTI, GÜNÜ MÜ DEĞİŞTİ?

Normalde Pazartesi günleri yayınlanan Sefirin Kızı dizisi gün değiştirdiği için bugün ekranlara gelmedi. Sefirin Kızı dizisinin yeni günü Salı oldu. artık dizi Salı günleri saat 20:00 ‘da ekranlara gelecek. Pazartesi günleri ise Star TV’de Kağıt Konut dizisi başladı. Bundan dolayı Sefirin Kızı dizisi Salı gününe alınmıştır.

Kısacası dizi bitmedi ya da final yapmadı. Sadece dizinin günü değişti. Dizinin yeni günü Salı günü oldu.

SEFİRİN KIZI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hamile olduğunu öğrenen Mavi kendini büyük bir ikilemin içinde bulur. Geçmiş acıları ve korkuları onun geleceğe ve yeni bir bebeğe tutunmasına izin vermez. Diğer yanlamasına nikah sonrası Halise yüzünden konakta kopan kasırga, Sancar’ın atacağı adımla konağın bütün düzeninin değişmesine neden olacaktır.

Sedat ve Güven kurdukları yeni planlarını işletirken hiçbir açık kalmaması için çalışırlar. Mavi ona karşı hazırlanan bu tuzaktan habersiz kendi kararsızlık cehenneminde yanmaktadır. Bu konuda Sancar’la yüzleşmenin hiç de kolay olmayacağının farkındadır ama esas Melek karşı kendini çaresiz hissedecektir. Sancar ise sevdiklerini gözetmek için çaba ederken, önce marinayla ilgili öğrendiği gerçeklerle sonra da annesinden alacağı bir haberle neredeyse yıkılır.

Elvan, Bora konusunda üst üste hayal kırıklıkları yaşarken tanışacağı bir kadın kendini sorgulamasına ve gösterme açısını değiştirmesine neden olur. Yahya ise Elvan için çabalamaya devam eder ve ondan beklenmeyecek girişimlerde bulunur. Pat Diye gelen acı bir haberle ikisinin de dünyası değişmek üzeredir.

Halise çabalarının sonuç vermediğini görerek soluğu Sedat ve Güven’in yanında alır. Mavi ise Sancar ve Melek’le olan ilişkisini temelinden etkileyecek bir karar vererek kendini kliniğin kapısı önünde bulacaktır.

Bir önceki yazımız olan Uyanış Büyük Selçuklu bu akşam yeni bölümü yok mu, niye yok? 19 Nisan Uyanış: Büyük Selçuklu 29. yeni bölüm neden yayınlanmadı? başlıklı makalemizde büyük selçuklu devleti, cemal toktaş ve osman sonant hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.