Genel Blog

Sefirin Kızı bitti mi? Sefirin Kızı bu akşam neden yok? 19 Nisan 2021 Sefirin Kızı günü mü değişti?

43

Sefirin Kızı bitti mi? Sefirin Kızı bu akşam neden yok? 19 Nisan 2021 Sefirin Kızı günü mü değişti?

STAR TV’de yayınlanan Sefirin Kızı dizisi hakkında final oluşturacağı bahis edilmişti. İzleyiciler her pazartesi yayınlanan dizinin bu akşam yayınlanmaması hakkında bilgileri araştırılıyor. Çoğu izleyici Sefirin Kızı’nın yayından kaldırıldığını araştırıyor. Peki lakin Sefirin Kızı bitti mi, yayınlama günü mü değişti?

Sefirin Kızı bitti mi?

Sefirin Kızı dizisi her pazartesi ekrana geliyordu. Dizinin yeni bölüm fragmanında yayınlama gününün değiştiği bilgisine yer verildi. Sefirin Kızı dizisi bundan böyle salı günü yayınlanacak. 

Sefirin Kızı yeni bölüm ne süre?

Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümü Salı günü yayınlanacak. Sefirin Kızı 49. bölümde; Mavi ve Melek için Mavi’nin çabaları bir uçtan bir uca konağın kapıları her tarafta açılır. Ancak Halise’nin nasır tutan kalbinin kapılarının açılmaya hiç niyeti yoktur.
Sedat ve Güven, Halise’nin üzerinde kurdukları baskının dozunu artırırken konakta da Gülsiye, şahit oldukları karşı Halise ile ilgili dehşet bir şüpheye sürüklenir.
Halise ise vicdanıyla evladını kaybetme ihtimali arasında kalır.
Elvan öğrendiklerini sindirmeye çalışırken arka arkaya tüm hayatını değiştirecek kararlar saptamak zorunda kalır.
Aklı ve kalbi aralarında gelgitler yaşarken Bora ve Yahya’nın hamleleriyle adamakıllı köşeye sıkışacaktır.
Sancar kalbindeki kuşkulardan arınıp tüm ailesine sahip çıkmaya çalışırken tekrar Mavi’nin tek başına alacağı bir kararla sınanacaktır.
Üstelik bu karar sadece ikisini yok Sancar’ın sevdiği diğer hayatları da etkilemektedir.

Bir önceki yazımız olan Kağıt Ev dizisi bu akşam var mı? Kağıt Ev hangi gün yayınlanıyor? Kağıt Ev saat kaçta hangi kanalda? başlıklı makalemizde kağıt ev dizisi, kağıt ev dizisi hangi gün ve kağıt ev dizisi izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.