Genel Blog

Sefirin Kızı ‘Bora’ kimdir, gerçek adı ne? Sefirin Kızı yeni oyuncusu Ferit Aktuğ kimdir, kaç yaşında ve nereli? Ferit Aktuğ film ve dizileri!

43

Sefirin Kızı 'Bora' kimdir, gerçek adı ne? Sefirin Kızı yeni oyuncusu Ferit Aktuğ kimdir, kaç yaşında ve nereli? Ferit Aktuğ film ve dizileri!

Pazartesi günleri Star TV’de yayınlanan Sefirin Kızı dizisinden geçtiğimiz günlerde Uraz Kaygılaroğlu ve Neslihan Atagül Doğulu ayrılmıştı. Bu iki şoke eden ayrılığın ardındaki diziye meşhur oyuncu Tuba Büyüküstün dahil oldu. Yapılan son açıklamaya tarafından Tuba Büyüküstün’ün arkasından diziye birçok dizi ve filmde bulunan sevilen oyuncu Ferit Aktuğ da dahil oldu. Sefirin Kızı’na Bora karakteriyle dahil olan Ferit Aktuğ, bu akşam yayınlanan bölümde seyirci karşısına çıkacak!

FERİT AKTUĞ KİMDİR?

Mustafa Ferit Aktuğ, 17 Kasım 1978 yılında Adana’da doğdu. 42 yaşındaki Ferit Aktuğ dizi, film ve tiyatro oyuncusudur. Aslen Adanalı olan Aktuğ, lise öğrenimini Ceyhan Halil Çiftlik Sahibi Anadolu Lisesi’nde tamamladı.

Üniversiteyi, Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat bölümünde okudu. Değişik TV dizilerinde, filmlerde ve tiyatro oyunlarına rol aldı. Kavak Yelleri’nde Efe’nin abisi komiser Metin Endişesiz rolünü canlandırdı ve ekranlarda bu rolüyle tanında Eti reklamında oynadı.

FERİT AKTUĞ FİLM, DİZİ VE TİYATRO OYUNLARI

Diziler:

Baht Kapıyı Çalınca

Ufak Tefek Cinayetler

Kördüğüm

Aramızda Kalsın

Yamak Ahmet

Kavak Yelleri

Koçum Benim

Kampüsistan

Haziran Gecesi

Büyük Buluşma

Mazi Kalbimde Yaradır

Filmler

Eltilerin Savaşı, 2020

Nikah Dernek 2: Sünnet, 2015

Bayan İşi: Banka Soygunu, 2014, Selçuk

Evdeki Yabancılar, 2012

Mustafa Hakkında Herşey, 2003

Tiyatro Oyunları:

Timsah

Bir önceki yazımız olan TRT1 Uyanış Büyük Selçuklu canlı izle! Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölümde neler olacak? Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı izle! başlıklı makalemizde uyanış büyük selçuklu son bölüm özeti, uyanış büyük selçuklu son bölümde neler oldu ve uyanış büyük selçuklu yeni bölüm fragman hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.