Genel Blog

Sefirin Kızı canlı izle! Star TV Sefirin Kızı 41. yeni bölüm canlı izle! Sefirin Kızı yeni bölümde neler olacak? Sefirin Kızı son bölümde neler oldu?

24

Sefirin Kızı canlı izle! Star TV Sefirin Kızı 41. yeni bölüm canlı izle! Sefirin Kızı yeni bölümde neler olacak? Sefirin Kızı son bölümde neler oldu?

Yeni dizi Sefirin Kızı STAR TV ekranlarında izleyici ile buluştu. Büyük alkış toplayan dizi konusu ile dikkat çekiyor. Yaktığı kulübeyi Melek için yerine koymaya çalışan Sancar için hayatın ayrı planları vardır. Hiç umulmadık bir anda umulmadık bir yerde karşısına çıkan esrarengiz bir kadın, Sancar’ın yaşamını sonsuza dek değiştirecektir. Sefirin Kızı 41. Birim fragmanı yayınlandı mı? Sefirin Kızı 41. birim kesintisiz izle!

SEFİRİN KIZI CANLI İZLE!

SEFİRİN KIZI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Birbirlerinin yaralarını görebilen Sancar ve Mavi arasında bundan böyle fazla başka bir bono vardır. Mavi’nin başı polisle belaya girdiğinde de Sancar onu bir lahza olsun yalnız bırakmaz.

Kahraman’la yaptığı planı boşa çıkan Halise bambaşka bir oyun kurmaya karar verir. Mavi’yi açık havada değil kendini en dinç hissettiği yer olan konakta yenecektir. Ama Mavi’nin daha önce Sancar’ın hayatına giren hiçbir kadına benzemediğini anlaması çok da uzun sürmez.

Melek’in babasıyla ilgili kaygıları artarken Mavi ile umulmadık tanışmaları ikisinin kalbinde de diğer yerlere dokunur. Melek’in minicik bir bakışı bile Mavi’nin içinde depremler yaratmaya yeter.

Elvan’ın yeni işyeri telaşı devam ederken komşusu Bora ile Mavi’nin yolları da bitmiş kesişir. Mavi sürpriz bir karar alırken Bora da Mavi’nin yüreğini acıtan derdini Elvan’dan öğrenir. Elvan ise kendini, Bora’yı merak etmekten alamaz.

Evladını kaybetse de hala bir anne olan Mavi, doğrusu Melek’in acısını da ilk gören olur. Kendi acısına rağmen Sancar’a Melek konusunda takviye olmaya çalışır. Ne var ama babasını katiyen paylaşmak istemeyen Melek, çocuk kalbinin çektiği acıyla kendisini güvenli olmayan bir yola sürükleyecektir.

Sefirin Kızı canlı izle! Star TV Sefirin Kızı 41. yeni bölüm canlı izle! Sefirin Kızı yeni bölümde neler olacak? Sefirin Kızı son bölümde neler oldu?

SEFİRİN KIZI 42. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Sefirin Kızı 42. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölüm haftaya 1 Mart Pazartesi günü ekranlara gelecek.

SEFİRİN KIZI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yaktığı kulübeyi Melek için yerine koymaya çalışan Sancar için hayatın farklı planları vardır. Hiç umulmadık bir anda beklenmedik bir yerde karşısına meydana çıkan esrarengiz bir kadın, Sancar’ın yaşamını ebediyen değiştirecektir.

Sancar, peşine takıldığı gizemi çözmeye çalışırken bir yanlamasına da bilinmezliklerle dolu bu kadını kendisine karşın korumaya uğraşır.

SEFİRİN KIZI DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Sancar Efeoğlu: Engin Akyürek

Mavi: Tuba Büyüküstün

Yahya: Doğukan Polat

Elvan: Hivda Zizan Yüksek Dağ

Refika: Istek Çakar Yalçınkaya

Güven: Erdal Küçükkömürcü

Halise: Gonca Cilasun

Müge: Esra Kızıldoğan

Zehra: Cemre Öktem

Kavruk Ömer: Edip Tepeli

Melek: Beren Gençalp

Kahraman: Bülent Şakrak

Ceylan: Gözde Çığacı

Dudu: İlayda Ildır

Necdet: Sami Aksu

Gülsiye: Yağmur Başkurt

SEFİRİN KIZI KONUSU NE?

Sefirin Kızı, NGM ve O3 Medya iki taraflı yapımı, birincil bölümü 16 Aralık 2019 tarihinde yayımlanan, yönetmeliğini Emre Kabakuşak’ın yaptığı, senaryosunu Eylem Canpolat ve Ozan Aksungur’un birlikte kaleme aldıkları Türk yapımı dram türündeki televizyon dizisidir. 36 birim dizide yer alan Neslihan Atagül, rahatsızlığı sebebiyle diziden ayrılmak zorunda kalmış ve onun yerine Tuba Büyüküstün gelmiştir.

Bir önceki yazımız olan Sefirin Kızı dizi çekimleri nerede yapılıyor? Sefirin Kızı nerede çekiliyor? Sefirin Kızı hangi şehirde, ilçede çekiliyor? başlıklı makalemizde engin akyürek, erkenci kuş dili ve istanbullu gelin dizi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.