Genel Blog

Sefirin Kızı canlı izle! Star TV Sefirin Kızı 45. yeni bölüm canlı izle! Sefirin Kızı yeni bölümde neler olacak? Sefirin Kızı son bölümde neler oldu?

328

Sefirin Kızı canlı izle! Star TV Sefirin Kızı 45. yeni bölüm canlı izle! Sefirin Kızı yeni bölümde neler olacak? Sefirin Kızı son bölümde neler oldu?

Yeni dizi Sefirin Kızı STAR TV ekranlarında izleyici ile buluştu. Büyük beğeni toplayan dizi konusu ile dikkat çekiyor. Yaktığı kulübeyi Melek için yerine koymaya çalışan Sancar için hayatın farklı planları vardır. Hiç umulmadık bir anda umulmadık bir yerde karşısına çıkan esrarengiz bir bayan, Sancar’ın yaşamını ebediyen değiştirecektir. Sefirin Kızı 46. Birim fragmanı yayınlandı mı? Sefirin Kızı 45. bölüm kesintisiz izle!

SEFİRİN KIZI CANLI İZLE!

SEFİRİN KIZI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mavi, Sancar’la olan evliliğinin keyfini süremeden eski eşi Sedat üzerine kabus gibi çöker. Geçmişin yaralarından kurtulmaya çalıştıkça daha beter içine çekilen Mavi, bir yana Sancar’a duyduğu güveni de sorgulamaya başlar.

Sancar kendini dönüp dönüp benzer soruların ve şüphelerin içinde çırpınırken bulur. Bir yanlamasına Mavi’yi korumaya çalışan yüreği bu yangından sağ kurtulabilecek değin kuvvetli olsa da aklıyla mücadelesi devam eder.

Yahya ve Dudu’nun düğün hazırlıkları son çabukluk devam ederken Yahya kafasındaki soru işaretlerinin peşine düşer. Öteki tarafta Elvan, anası bildiği Halise ile hiç beklemediği bir hitabe yapar. Yapayalnız olduğunu hissettiği anda ona elini uzatan Bora’nın elini alıkoyma konusunda ise kararsızdır.

Güven, Melek’i edinmek için Sancar’dan yediği son golün üzerine kendine yeni oyun arkadaşları bulur. Bu kez çok daha güvenli olmayan ve kontrol edilmesi imkansız bir oyunun içine girmektedir.

Yahya ve Dudu için büyük gün gelip çattığında herkesi birbirinden acayip sürprizler beklemektedir. Efeoğlu ailesi için unutulmaz bir düğün günü olacaktır.

SEFİRİN KIZI 46. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Sefirin Kızı 46. bölüm fragmanı az önce yayınlanmadı. Yeni bölüm haftaya 22 Mart Pazartesi günü ekranlara gelecek.

Sefirin Kızı canlı izle! Star TV Sefirin Kızı 45. yeni bölüm canlı izle! Sefirin Kızı yeni bölümde neler olacak? Sefirin Kızı son bölümde neler oldu?

SEFİRİN KIZI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yaktığı kulübeyi Melek için yerine koymaya çalışan Sancar için hayatın öbür planları vardır. Hiç umulmadık aniden umulmadık bir yerde karşısına çıkan esrarengiz bir kadın, Sancar’ın yaşamını daima değiştirecektir.

Sancar, peşine takıldığı gizemi çözmeye çalışırken bir yanlamasına da bilinmezliklerle doymuş bu kadını kendisine rağmen korumaya uğraşır.

SEFİRİN KIZI DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Sancar Efeoğlu: Engin Akyürek

Mavi: Tuba Büyüküstün

Yahya: Doğukan Polat

Elvan: Hivda Zizan Yüksek Dağ

Refika: Özlem Çakar Yalçınkaya

Güven: Erdal Küçükkömürcü

Halise: Gonca Cilasun

Müge: Esra Kızıldoğan

Zehra: Cemre Öktem

Kavruk Ömer: Edip Tepeli

Melek: Beren Gençalp

Kahraman: Bülent Şakrak

Ceylan: Favori Çığacı

Dudu: İlayda Ildır

Necdet: Sami Aksu

Gülsiye: Yağmur Başkurt

SEFİRİN KIZI KONUSU NE?

Sefirin Kızı, NGM ve O3 Medya ortak yapımı, birincil bölümü 16 Aralık 2019 tarihinde yayımlanan, yönetmeliğini Emre Kabakuşak’ın yaptığı, senaryosunu Eylem Canpolat ve Ozan Aksungur’un birlikte kaleme aldıkları Türk yapımı dram türündeki televizyon dizisidir. 36 bölüm dizide yer alan Neslihan Atagül, rahatsızlığı sebebiyle diziden terketmek zorunda kalmış ve onun yerine Tuba Büyüküstün gelmiştir.

Yoruma kapalı.