Genel Blog

Sefirin Kızı dizisi hangi şehirde, ilçede çekiliyor? Dizi çekimleri nerede yapılıyor? Sefirin Kızı yurt dışı çekimleri nerede oldu?

28

Sefirin Kızı dizisi hangi şehirde, ilçede çekiliyor? Dizi çekimleri nerede yapılıyor? Sefirin Kızı yurt dışı çekimleri nerede oldu?

Ekranların sevilen dizisi Sefirin Kızı’nın nerede çekildiği merak konusu oldu. Peki Sefirin Kızı dizisi nerede çekiliyor? Sefirin Kızı hangi şehirde, hangi ilçede çekiliyor? Sefirin Kızı dizisi yeni bölümü ne vakit, saat kaçta, hangi kanalda? Tüm cevaplar haberimizde.

SEFİRİN KIZI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Sefirin Kızı dizisi Muğla‘nın Bodrum ilçesinde çekilmektedir. Dizinin yurt dışı çekimleri Montenegro (Karadağ)’da yapılıyor. Bunun haricinde yurt içi dizi çekimleri Bodrum’da gerçekleştirilmektedir.

SEFİRİN KIZI HANGİ KANALDA, NE VAKIT, SAAT KAÇTA?

Sefirin Kızı dizisi her hafta Pazartesi saat 20:00 ‘da Star TV’de başlıyor.

Sefirin Kızı dizisi hangi şehirde, ilçede çekiliyor? Dizi çekimleri nerede yapılıyor? Sefirin Kızı yurt dışı çekimleri nerede oldu?

SEFİRİN KIZI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sancar ve Mavi birlikte daldıkları uykudan diğer diğer sabahlara uyanırlar. Sancar’ın kafa karışıklığı artarken, Mavi’nin tavrıyla aralarındaki gerilim de tırmanacaktır.

Halise ve Yahya’nın bebek konusundaki kararsızlığı, onları Dudu’nun hiç hoşnut olmayacağı bir yola sevk eder. Baba olmayı her şeyden çok isteyen Yahya, aklındaki şüpheyi silmeden devam edemeyeceğini fark eder. Elvan ise bebek haberinin konakta yarattığı etkiyle kendine bir armoni kurma yolunda birincil kararlı adımını atacaktır.

Melek’in kulübeye gitme isteğine Sancar artık dikkatsiz kalamaz ve niçin gidemeyeceklerini açıklamak zorunda kalır. Fakat Melek’in kulübede bir misafir oluşuna verdiği umulmadık tepkiyle Melek’i Mavi ile sunmak bundan böyle gerekli olmuştur.

Derdini de gizemini de gözlerinde içeren Mavi’nin yolu konağın diğer bir üyesiyle daha kesişir. Artık yalnızca Sancar’ın yok konak halkının da bir numaralı merak konusu haline kazanç.

Sancar, Nare adını öncelikle duyan Mavi’nin ayrı bir yüzüyle tanışır. İkilinin ortak inadı onları yepyeni bir serüvenin eşiğine bırakacaktır.

SEFİRİN KIZI OYUNCU KADROSU

Sancar Efeoğlu: Engin Akyürek

Mavi: Tuba Büyüküstün

Yahya: Doğukan Polat

Elvan: Hivda Zizan Yüksek Dağ

Refika: Açlık Çakar Yalçınkaya

Güven: Erdal Küçükkömürcü

Halise: Gonca Cilasun

Müge: Esra Kızıldoğan

Zehra: Cemre Öktem

Kavruk Ömer: Edip Tepeli

Melek: Beren Gençalp

Kahraman: Bülent Şakrak

Ceylan: Gözde Çığacı

Dudu: İlayda Ildır

Necdet: Sami Aksu

Gülsiye: Yağmur Başkurt

Bir önceki yazımız olan Sefirin Kızı Neslihan Atagül neden diziden ayrıldı, neden yok? Sefirin Kızı Nare öldü mü, diziden mi ayrıldı? başlıklı makalemizde dizi, neslihan atagül ve oyuncu ayrılığı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.