Genel Blog

Sefirin Kızı günü mü değişti? Sefirin Kızı yeni günü ne zaman, saat kaçta başlıyor? Sefirin Kızı yayın günü neden değişti?

18

Sefirin Kızı günü mü değişti? Sefirin Kızı yeni günü ne zaman, saat kaçta başlıyor? Sefirin Kızı yayın günü neden değişti?

Sefirin Kızı gün mü değiştirdi? Sefirin Kızı Pazartesi mi Salı günü mü yayınlanacak? Sefirin Kızı neden gün değiştirdi? Sefirin Kızı yeni saati ve günü ne vakit? Ayrıntılar yazımızda…

SEFİRİN KIZI NE SÜRE, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Sefirin Kızı her hafta Salı günü saat 20:00 ‘da Star TV ekranlarında yayınlanıyor.

SEFİRİN KIZI GÜN MÜ DEĞİŞTİRDİ?

Evet dizi bundan sonradan Salı günleri ekrana gelecek. Önceleri Pazartesi günleri yayınlanıyordu. Fakat bundan sonra Pazartesi günleri Star TV’de Kağıt Ev dizisi yayınlanacak. Haliyle Sefirin Kızı da Salı günü ekrana gelecek.

SEFİRİN KIZI NEDEN GÜN DEĞİŞTİRDİ?

Star TV’nin yeni dizisi Kağıt Konut, Pazartesi günleri ekrana geldiği için Pazartesi günleri yayınlanan Sefirin Kızı dizisinin yeni günü Salı’ya alındı.

SEFİRİN KIZI OYUNCULARI KİMLER?

Engin Akyürek

Tuba Büyüküstün

Edip Tepeli

Bülent Şakrak

Tülin Yazkan

Cemre Öktem

Bir önceki yazımız olan Sefirin Kızı ne zaman, hangi gün? Sefirin Kızı Pazartesi mi Salı günü mü yayınlanıyor? Sefirin Kızı yeni günü ne zaman? başlıklı makalemizde sefirin kızı ne zaman, sefirin kızı neden yok ve sefirin kızı nerede çekiliyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.