Genel Blog

Sefirin Kızı Nare kimdir? Tuba Büyüküstün hangi dizilerde oynadı?

27

Sefirin Kızı Nare kimdir? Tuba Büyüküstün hangi dizilerde oynadı?

Yapımına NGM ve O3 Medya’nın birlikte imza attığı, Star TV’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı’nda Tuba Büyüküstün de rol alacak.  Tuğba Büyüküstün “Hem tanıdık, ayrıca yepyeni bir gezi başlıyor. Fazla sevgili eski partnerim Engin, canım senaristim, dostum Eylem, bu sektördeki birincil yıllarımda tanıştığım sevgili Emre, daha önce öyle fazla projeme konut sahipliği yapmış Star TV ile yeniden çalışacak olmanın keyfiyle, yepyeni bir karakterle sizinle buluşacak olmanın heyecanını birlikte yaşıyorum. Hepimiz için dışında derin bir nefes edinmek gibi bir tecrübe olması dileğiyle. Hoşbuldum. Yakında yine görüşürüz” dedi. Peki ama Tuba Büyüküstün kimdir, hangi dizilerde oynadı?

Tuba Büyüküstün kimdir?

Sefirin Kızı dizisine dahil olan Tuba Büyüküstün 5 Temmuz 1982 yılında İstanbul’da doğdu. 38 Yaşında olan ünlü oyuncu Anne tarafından Kırım göçmeni, baba tarafından ise Girit göçmeni kökenlidir. İstanbul Özel Doğuş Okulları’ndan ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı bölümünden mezun oldu. Üniversitede okurken reklam filmlerinde rol aldı. Üniversiteyi bitirdikten sonra yönetmen Tomris Giritlioğlu baştan sona oyunculuğa başladı.

 

Bir önceki yazımız olan Seda Sayan, Gelinim Mutfakta'nın 646. Bölümünde en yüksek puanı kime verdi? başlıklı makalemizde seda sayan gelinim mutfakta, seda sayan gelinim mutfakta 03/02/2021 ve seda sayan gelinim mutfakta frikik hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.