Genel Blog

Sefirin Kızı ne zaman, hangi gün? Sefirin Kızı Pazartesi mi Salı günü mü yayınlanıyor? Sefirin Kızı yeni günü ne zaman?

26

Sefirin Kızı ne zaman, hangi gün? Sefirin Kızı Pazartesi mi Salı günü mü yayınlanıyor? Sefirin Kızı yeni günü ne zaman?

Star TV’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı gün değişikliğine gitti. İzleyiciler Sefirin Kızı dizisinin yeni günü ne vakit merak etti. Peki, Sefirin Kızı dizisi yeni günü hangi gün? Sefirin Kızı saat kaçta, ne vakit, hangi gün ekranlara gelecek? Sefirin Kızı ile ilgili güncel bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz.

SEFİRİN KIZI GÜN MÜ DEĞİŞTİRDİ?

Evet dizi bundan daha sonra Salı günleri ekrana gelecek. Önceleri Pazartesi günleri yayınlanıyordu. Fakat bundan sonradan Pazartesi günleri Star TV’de Kağıt Ev dizisi yayınlanacak. Haliyle Sefirin Kızı da Salı günü ekrana gelecek.

SEFİRİN KIZI NE VAKIT, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Sefirin Kızı her hafta Salı günü saat 20:00 ‘da Star TV ekranlarında yayınlanıyor.

SEFİRİN KIZI NEDEN GÜN DEĞİŞTİRDİ?

Star TV’nin yeni dizisi Kağıt Ev, Pazartesi günleri ekrana geldiği için Pazartesi günleri yayınlanan Sefirin Kızı dizisinin yeni günü Salı’ya alındı.

Sefirin Kızı ne zaman, hangi gün? Sefirin Kızı Pazartesi mi Salı günü mü yayınlanıyor? Sefirin Kızı yeni günü ne zaman?

STAR TV YAYIN AKIŞI

18:30 – Belli Başlı Haber

20:30 – Sefirin Kızı

00:15 – Kağıt Ev

SEFİRİN KIZI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hamile olduğunu öğrenen Mavi kendini büyük bir ikilemin içinde bulur. Geçmiş acıları ve korkuları onun geleceğe ve yeni bir bebeğe tutunmasına müsade vermez. Diğer yandan nikah sonrası Halise yüzünden konakta kopan fırtına, Sancar’ın atacağı adımla konağın bütün düzeninin değişmesine neden olacaktır.

Sedat ve Güven kurdukları yeni planlarını işletirken hiçbir açık kalmaması için çalışırlar. Mavi ona karşısında hazırlanan bu tuzaktan habersiz kendi tutarsızlık cehenneminde yanmaktadır. Bu konuda Sancar’la yüzleşmenin hiç de basit olmayacağının farkındadır fakat belli başlı Melek karşı kendini çaresiz hissedecektir. Sancar ise sevdiklerini gözetmek için uğraş ederken, önce marinayla ilgili öğrendiği gerçeklerle sonra da annesinden alacağı bir haberle az kalsın yıkılır.

Elvan, Bora konusunda defalarca hayal kırıklıkları yaşarken tanışacağı bir bayan kendini sorgulamasına ve görüş açısını değiştirmesine neden olur. Yahya ise Elvan için çabalamaya devam eder ve ondan beklenmeyecek girişimlerde bulunur. Ansızın gelen acı bir haberle ikisinin de dünyası değişmek üzeredir.

Halise çabalarının netice vermediğini görerek soluğu Sedat ve Güven’in yanında alır. Mavi ise Sancar ve Melek’le olan ilişkisini temelinden etkileyecek bir karar vererek kendini kliniğin kapısı önünde bulacaktır.

SEFİRİN KIZI OYUNCULARI KİMLER?

Engin Akyürek

Tuba Büyüküstün

Edip Tepeli

Bülent Şakrak

Tülin Yazkan

Cemre Öktem

Bir önceki yazımız olan Masumlar Apartmanı yeni bölüm bugün yok mu, saat kaçta başlayacak? Masumlar Apartmanı neden geç başlıyor? başlıklı makalemizde ezgi mola, madalyonun içi pdf ve merve dizdar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.